۷۰۰ میلیارد ریال طرح در گناباد به بهره برداری می‌رسد

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: ۷۰۰ میلیارد ریال طرح در بخش‌های مختلف طی دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره برداری می‌رسد.

حامد قربانی روز دوشنبه در جلسه برنامه ریزی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گناباد افزود: این طرحها در بخشهای مختلف صنعتی و معدنی، کشاورزی، احداث و توسعه راهها، توسعه روستایی و زیرساختهای دانشگاهی مورد بهره برداری قرار می گیرند.

وی ادامه داد: محدودیتهای کرونایی نباید موجب محدود شدن برنامه های دهه فجر در شهرستان شود و این برنامه ها باید با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شوند.

فرماندار گناباد گفت: باید با عزم جدی و جهادی دستاوردهای انقلاب اسلامی طی ۴۲ سال گذشته در زمینه های اقتدار نظام در سطح ملی و بین المللی، تامین استقلال، خودکفایی، توسعه و پیشرفت در زمینه های اقتصادی، علمی و فناوری، پزشکی و عمرانی برای مردم و از جمله نسل جوان تبیین شود.

وی با تاکید بر لزوم معرفی و بازشناسی نخبگان به عنوان عوامل مهم در توسعه و پیشرفت کشور بین آحاد جامعه افزود: دشمنان که از پیشرفتهای کشور هراس دارند شهید فخری زاده یکی از دانشمندان و نخبگان کشور را به شهادت رساندند و این اقدام نه تنها مانعی در مسیر توسعه کشور ایجاد نمی کند بلکه با عزم جدی‌تر شاهد پیشرفت جامعه خواهیم بود.

امام جمه گناباد هم با بیان اینکه امنیت، اقتدار، عزت و استقلال کشور مرهون پیروزی انقلاب اسلامی است گفت: توسعه و پیشرفتهای کشور در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، نظامی، عمرانی، اقتصادی و بهداشتی و درمانی با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.

حجت الاسلام حسن صادقی نسب با بیان اینکه دشمنان با ترفندهای مختلف و تبلیغات سوء در صدد ناامید کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی هستند، افزود: باید از فرصت دهه فجر برای تبیین دستاوردهای نظام و دلگرمی و ایجاد امید و نشاط در مردم استفاده کرد.

مرکز شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها