۲ خبرنگار ایرنا در جشنواره رسانه ای ابوذر قزوین حایز رتبه شدند

قزوین – ایرنا – ۲ خبرنگار جمهوری اسلامی (ایرنا) استان قزوین در اختتامیه پنجمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر حایز رتبه شدند.

به گزارش ایرنا، آئین پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قزوین در حالی برگزار شد که هادی درزی رامندی و حامد حاجی لو از خبرگزاری جمهوری اسلامی در این جشنواره حایز رتبه شدند.

این ۲ خبرنگار در بخش گزارش این جشنواره به عنوان رتبه برتر و شایسته تقدیر انتخاب شدند.

جشنواره رسانه ای ابوذر به همت بسیج رسانه استان قزوین برگزار شده و در آیین اختتامیه آن سید نظام الدین موسوی رییس فراکسیون رسانه و فضای مجازی مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت.

۵۴۹ اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال شده بود

رییس سازمان بسیج رسانه استان قزوین در حاشیه این مراسم در گفت و گو  با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  امسال بیش از ۵۸۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده بود که از این تعداد ۵۴۹ اثر به مرحله داوری راه یافته بودند.

وی افزود: در این جشنواره ۱۳۸ خبرنگار شرکت کرده بودند که از این تعداد ۸۰ نفر را آقایان و ۵۸ نفر را بانوان خبرنگار تشکیل داده بودند.

این مسوول با اشاره به اینکه ۳۹ رسانه شناسنامه دار استان قزوین در این جشنواره شرکت کرده بودند، گفت:  البته یک بخش هم شامل شبکه اجتماعی می شد که در این فضا هم آثار زیادی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.

وی اظهار داشت: این جشنواره در ۱۰ بخش خبر، یادداشت، مقاله، گزارش، فیلم کوتاه، کاریکاتور، عکس خبری، موشن گرافیک، اینفوگرافیک و مصاحبه و در ۱۳ محور برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها