اطلاع‌رسانی سریع برنامه‌های حمایتی دولت در زمان کرونا ضروری است

اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بر تسریع در اطلاع‌رسانی برنامه‌های حمایتی دولت در زمان کرونا از سوی ارگان‌های مختلف استان تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، بهروز ندایی روز دوشنبه در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان اردبیل تصریح کرد: دولت در ایام کرونا برای بسیاری از مشاغل، اصناف و گروه‌های اجتماعی و فرهنگی تسهیلات حمایتی اختصاص داده که اطلاع‌رسانی نکردن در موعد مقرر به عدم آگاهی مردم از این حمایت‌ها منجر می‌شود.

وی بیان کرد: لازم است کمیته‌های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی دستگاه‌های اجرایی استان برنامه‌های حمایتی حوزه‌های مربوطه را از رسانه‌های مختلف اعلام و این اطلاع رسانی‌ها را برای دسترسی کل جامعه انجام دهند.

معاون سیاسی استاندار اردبیل اضافه کرد: با اینکه صدا و سیما و رسانه‌های مکتوب و مجازی در ایام کرونا بدون وقفه اطلاع رسانی‌های ستاد کرونا را انجام داده و اطلاعیه‌های مختلف را به مردم ارائه کردند، اما لازم است دستگاه‌های مختلف متاثر از کرونا محتواهای قابل استفاده در حیطه خود را تولید و برای انتقال به مردم در اختیار رسانه‌ها بگذارند.

او بیان کرد: اطلاع‌رسانی مناسب مصوبات ستاد مدیریت کرونا و آگاهی مردم نسبت به وضعیت موجود در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در بین مردم موثر و موجب کاهش شیوع بیماری کرونا در استان شده است.

ندایی گفت: استان اردبیل در مدیریت کرونا با همکاری مردم و گروه‌های مختلف اجرایی جزو استان‌های اول در کشور شناخته شده و این موضوع در سایه سرعت اطلاع‌رسانی مصوبات و برنامه‌های پیشگیری به مردم و تکرار این اطلاع‌رسانی‌ها محقق شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها