۲۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۲
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 84181626
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۳۶ واحد مسکن مهر شادگان نیاز به زیرساخت دارند

آبادان - ایرنا - سرپرست فرمانداری شادگان با بیان اینکه۴۳۶ واحد مسکن مهر این شهرستان نیاز به زیرساخت دارند گفت: مدیریت رفع این مشکلات زمان بر است.

امید صبری‌پور دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دستگاه‌های خدمات‌رسان برای تکمیل زیرساخت‌ این واحدهای مسکونی در دست ساخت باید تلاش بیشتری کنند.

وی با تاکید بر پیگیری مطالبات مردمی و حل مشکلات مسکن مهر در شهرستان شادگان گفت: عزم جدی ما این است که پرونده مسکن مهر در شهرستان شادگان بسته شود از اینرو ملزم هستیم تا مشکلات پروژه‌های مسکن مهر را حل و فصل کنیم.

سرپرست فرمانداری شادگان به تلاش دولت برای رفع مشکلات مسکن مهر شادگان اشاره کرد و گفت: به همین منظور کارگروهی ویژه با عضویت دستگاه‌های متولی تشکیل شده است.

صبری‌پور بیان کرد: اغلب اقشار آسیب پذیر در قالب تعاونی‌های کارگری، کارمندان و مشاغل آزاد در مسکن مهر نام نویسی و پس انداز کردند که ساماندهی آنها از اولویت‌های فرمانداری شادگان است.

وی به تکمیل زیر ساخت‌ها در مسکن مهر اشاره کرد و افزود: مدیران ادارات خدمات رسان مکلف هستند برای شبکه‌گذاری آب، برق ، گاز و  اجرای عملیات شبکه فاضلاب در مسکن مهر اقدام کنند.

شادگان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها