دفترچه تکمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت امروز منتشر می‌شود

تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امروز (دوشنبه) دفترچه تکمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور(www.sanjesh.org) منتشر خواهد شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وبدا، سیدکامل تقوی نژاد افزود:‌ با انتشار این دفترچه در مجموع ۳۸ هزار و ۹۵۲ نیروی انسانی جدید به دانشگاه های علوم پزشکی کشور افزوده می شود.

وی ادامه داد: داوطلبان در ۹۹ رشته شغلی برای استخدام در وزارت بهداشت، موسسات وابسته، دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی رقابت خواهند کرد.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزیر بهداشت تصریح کرد: آزمون بهمن سال جاری شمولیت قابل توجهی در حوزه تامین نیروی انسانی دارد، به گونه ای که بیمارستان های تازه تاسیس و فعال، مراکز بهداشتی و درمانی، اورژانس ۱۱۵، سازمان غذا و دارو، ستاد دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان انتقال خون را شامل می شود.
تقوی نژاد، تاکید کرد: توصیه می شود داوطلبان آزمون به متن آگهی استخدامی و جدول مشاغل درج شده در اطلاعیه سازمان سنجش توجه نمایند.
وی یادآور شد: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت نام اقدام نکرده بودند، ترتیبی اتخاذ گردید که بتوانند تا پایان روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه، ثبت نام کنند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha