تیم فوتبال پاس نیروی انتظامی خراسان رضوی فعالیت خود را ازسر گرفت

مشهد- ایرنا- معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از آغاز فعالیت دوباره تیم فوتبال پاس این نیرو در لیگ های حرفه‌ای کشور خبر داد.

سرهنگ بابک کوکبی روز دوشنبه در نشست خبری گفت: پلیس باید یک سری شاخص‌هایی داشته باشد که مهمترین آنها آمادگی جسمانی و توان خوب بدنی است و در همین راستا برنامه‌های متعدد برای توان افزایی کارکنان پلیس در نظر گرفته شده که دوره‌های دفاع شخصی، رزمی و سایر آموزش‌های  تخصصی از آن جمله است و در راستای تکمیل این اقدامات یک سری کارهایی هم در ارتباط با ورزش های قهرمانی و پهلوانی و حضور فعال در لیگ‌های کشوری و استانی در دستور کار است.

وی افزود: از حدود ۲ سال قبل تیم فوتبال پاس به دلیل انصراف از لیگ دسته دوم کشور با جریمه به لیگ‌های پایین تر سقوط کرد اما براساس تدابیر جدید و مساعدت سردار فرماندهی نیروی انتظامی استان، مقرر شد دوباره تیم‌های ورزشی را احیا کنیم.

معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: تیم پاس این استان سال گذشته در مسابقات سوپر لیک جودو کشور مقام نخست را به دست آورد و اکنون حضور فعال در سایر ورزشهای توپی از جمله فوتبال، فوتسال و والیبال را در برنامه خود داریم که مهمترین این رشته ها فوتبال است که از طرفداران بسیار برخوردار می‌باشد و در نظر داریم از لیگ دسته اول استان فعالیت در این رشته ورزشی را شروع کنیم و با تلاش بتوانیم در مراحل بعدی به لیگ‌های بالاتر صعود نماییم.

وی گفت: در راستای فراهم آوری شرایط فعالیت دوباره تیم پاس از تعدادی مربیان جوان و با تجربه استان که در تیم های مختلف زحمات بسیار کشیده اند و دارای تجربه خوبی هستند برای همکاری دعوت کرده ایم که با همراهی سایر مربیان و پیشکسوتان تشکیل این تیم را از لیگ استان آغاز کنیم.

سرهنگ کوکبی افزود: برای تشکیل تیم فوتسال هم کارهای اولیه انجام شده و قصد داریم از لیگ دسته دوم فوتسال کشور فعالیت آن را نیز آغاز کنیم و تیم والیبال ما نیز امسال در لیگ استان شرکت خواهد کرد.

وی یکی از اهداف احیای ورزشهای قهرمانی را در نیروی انتظامی استان، جذب سربازان ورزشکار در تیم‌های مورد نظر و جلب نظر سایر جوانان و نوجوانی که درآستانه ورود به خدمت مقدس سربازی هستند ذکر کرد و ادامه داد: با احیای ورزش های باشگاهی و قهرمانی جوانان و نوجوانان در دوران خدمت نیز می‌توانند رشته ورزشی مورد علاقه خود را ادامه دهند و در این زمینه دغدغه نداشته باشند و علاوه بر این برای نیروسازی در سالهای آینده نیز توسط تربیت بدنی نیروی انتظامی با انجام تست‌های ورزشی افراد علاقه‌مند جذب می‌شوند.

معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: جوانان مستعد رشته‌های ورزشی می‌توانند به معاونت تربیت و آموزش این فرماندهی مراجعه کنند و چنانچه مراحل آزمایش توسط مربیان را با موفقیت طی کنند می‌توانند در تیم‌های ورزشی جذب شوند.

وی افزود: برای تشکیل تیم پاس برای یک دوره پنج ساله برنامه ریزی شده و امیدواریم از فصل بعدی مسابقات بتوانیم جایگاه مناسبی در مسابقات کشور پیدا کنیم و امسال در رشته جودو در سوپر لیگ کشور، در رشته والیبال و فوتبال در لیگ دسته اول استان و در رشته فوتسال در لیگ دسته دوم کشور شرکت داریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها