تشدید فعالیت‌های تحریمی علیه رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۲۱

تهران - ایرنا- جنبش بین المللی تحریم کالاهای اسرائیلی روز یکشنبه در گزارشی خواستار تشدید فعالیت‌های تحریمی علیه رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۲۱ میلادی شد.

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای فلسطین آنلاین، جنبش جهانی تحریم کالاهای اسرائیلی در گزارش خود، خواستار انزوای بیشتر تل آویو در سال ۲۰۲۱ و تشدید فعالیت های تحریمی رژیم صهیونیستی، خودداری از سرمایه گذاری در اراضی اشغالی و اعمال تحریم های بین المللی شد.

این جنبش افزوده است: موج عادی سازی روابط با اسرائیل، تلاش همه جانبه مشتاقان آرمان فلسطین و حقوق مردم منطقه را می طلبد.

در گزارش جنبش تحریم کالاهای اسرائیلی همچنین بر لزوم تشدید مخالفت با سازش و تشدید فعالیت ها برای تحریم و خودداری از سرمایه گذاری در اراضی اشغالی و اعمال تحریم های بین المللی بر این رژیم تأکید شده است.

این جنبش افزوده است: بگذارید سال ۲۰۲۱ سال افزایش هزینه‌های عادی سازی باشد و رژیم صهیونیستی مجبور به پرداخت هزینه جنایات خود شود و انزوای آن در سطح جهانی در همه جا تشدید شود.

جنبش تحریم کالاهای اسرائیلی تأکید کرده که هدفش در سال جدید میلادی پایان دادن به نظام اشغالگری، استعماری و شهرک سازی است.

این جنبش در تشریح دستاوردهای خود در سال گذشته میلادی اعلام کرد که بیش از ۴۵۲ سازمان مدنی در جهان از جنبش پشتیبانی کرده تا صدای فلسطینی ها را به گوش جهانیان برساند.

در ادامه گزارش آمده است: حدود ۱۰۰ هنرمند متعهد شدند که پس از اعلام عادی سازی روابط با اسرائیل، فعالیت های هنری مورد حمایت امارات متحده عربی را تحریم کنند.

جنبش تحریم کالاهای اسرائیلی در پایان تأکید کرد که این یک جنبش فلسطینی است که در برابر اشغالگری، استعمار و شهرک سازی رژیم صهیونیستی مقاومت می کند و برای دستیابی به آزادی، عدالت و برابری در فلسطین تلاش می کند.

جنبش انزوا، عدم سرمایه‌گذاری و تحریم اسرائیل، جنبشی جهانی است که هدف آن تحت فشار قرار دادن رژیم صهیونیستی با اهرم‌های اقتصادی جهت پایان اشغال سرزمین فلسطین، رفع تبعیض و به رسمیت شناختن حق بازگشت میلیون ها آواره فلسطینی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =