شهید سلیمانی مسائل ارزشمندی به آرمان فلسطین هدیه کرد

تهران- ایرنا- نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در یمن گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی مسائل ارزشمندی به آرمان فلسطین هدیه کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از المسیره، «احمد برکه»  روز یکشنبه در مصاحبه با روزنامه «الثوره» یمن افزود: شهید سلیمانی مسائل ارزشمندی به آرمان فلسطین بخشید و در آموزش نیروهای مقاومت سهم بسزایی داشت و شهادت او خسارت بزرگی برای محور مقاومت است.

وی ادامه داد: اتحاد سلاح، قدرت مقاومت را تقویت کرد و رزمایش‌های اخیر جنجال بزرگی در میان رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است. اتحاد صفوف داخلی و خارجی بهترین پاسخ به چالش‌های پیش روی مقاومت است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در یمن اضافه کرد: جنگ بعدی فراگیر خواهد بود و محدود به یک جبهه نخواهد شد. محور مقاومت قادر است، نیرویی تشکیل دهد که هزاران حساب روی آن باز ‌شود.

او بیان کرد: موضع گروه‌های مقاومت و رهبر انقلاب یمن را که بر مقابله با دشمن صهیونیستی پافشاری می‌کنند، ستایش می‌کنیم. ما احساس می‌کنیم کشورهایی مانند یمن پشتیبان ما هستند.

برکه اظهار داشت: درخواست عبدالملک بدرالدین برای مقابله با توطئه تجزیه نشان دهنده نگرش فرماندهی است که از ماهیت جنگ به خوبی مطلع است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد: به نظر من عربستان به طرح بدرالدین درباره بازداشت شده‌های فلسطینی پاسخ نخواهد داد تا این کارت را به دست صنعا ندهد.

وی در خصوص روند سازش برخی حکام عربی با رژیم صهیونیستی یادآور شد: عربستان با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی فاصله‌ای ندارد و چه بسا بزودی از عادی سازی روابط خود خبر دهد.

برکه در خصوص تجاوز به یمن خاطر نشان کرد: حمله به یمن در واقع تجاوز آمریکایی صهیونیستی است که کشورهای سازشکار در رأس آن قرار دارند و یمن همه برنامه‌های آنها را ناکام گذاشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha