افزایش اعتماد به نیروهای نظامی رشد در همه عرصه ها را به دنبال دارد

تهران- ایرنا- رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه نظارت عمومی، امر و معروف و نهی از منکر است، گفت: افزایش اعتماد عمومی به نیروهای نظامی و انتظامی رشد و شکوفایی در همه عرصه ها را به دنبال دارد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس؛ آیت الله کاظم صدیقی روز یکشنبه در جلسه ارتباط تصویری آمران به معروف و ناهیان از منکر نیروی انتظامی افزود: امروز به فضل الهی در جلسه تجلیل از عناصر کارآمد در کاهش فساد، ناهنجاری ها و افزایش کارآمدی و خوبی ها حضور داریم.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اضافه کرد: با ارتقاء سطح گفتمان امر به معروف و نهی از منکر  می توان از خوبان و خوبی ها حمایت  و از بدی ها دوری و با بدها برخورد کرد.

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: خیرخواهی عمومی و اینکه انسان خود را مسئول دانسته و سعی کند بیماری های اخلاقی و آسیب ها را ریشه کن کند بسیار مهم است.

این مقام مسئول یادآور شد: ماموران نیروی انتظامی که وظیفه تامین و حفظ نظم و امنیت را بر عهده دارند و حافظ جان، مال و ناموس مردم هستند در حقیقت آنان آمران به معروف و ناهیان از منکرند.

وی خاطر نشان کرد: ان شاء الله با افزایش اعتماد عمومی به نیروهای نظامی و انتظامی و حمایت مردم عزیز از آنها شاهد احیاء نظام مقدس اسلامی در جامعه و رشد شکوفایی در عرصه های مختلف باشیم.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر  گفت: مفتخریم که امروز افسران و فرماندهان نظامی و انتظامی ما افرادی خودساخته  و انسان هایی شریف و در صحنه خطر هستند که برای امنیت کشور جانفشانی و فداکاری می کنند.

آیت الله صدیقی با اشاره به اینکه نظارت عمومی نامش امر به معروف و نهی از منکر است، افزود: مشارکت عمومی در مقابله با آسیب های اجتماعی نقش محوری و اساسی دارد.

این مقام مسئول با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه ما است، عنوان داشت: هر کسی با هر رتبه اجتماعی و جایگاهی باید خوبی ها، صداقت، امانت و ارزش ها را ترویج و با بدی ها، ضدارزش ها مقابله و مخالفت کند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خاطر با تصریح اینکه نیروی انتظامی در خط مقدم مبارزه با فسادها و آشوب ها است، افزود: عمل و  عکس العمل ناجا در مبارزه با ناامنی ها و هنجارشکنی ها ابعاد مختلفی دارد این زحمات قابل تقدیر است که نتیجه آن در افزایش اعتماد عمومی و احساس امنیت نقش مهمی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار جامعه