وزارت بهداشت: شهرآورد پایتخت به تاریخ دیگری موکول شود

تهران - ایرنا - رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیشنهاد کرد که به دلیل آلودگی هوای پایتخت و پایداری هوا، شهرآورد پایتخت بین دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال به تاریخ دیگری موکول شود.

عباس شاهسونی عصر یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت ایرنا درباره برگزاری شهرآورد پایتخت بین دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال بیان کرد: پیشنهاد تغییر تاریخ برگزاری شهرآورد پایتخت به سازمان لیگ فوتبال ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط آلودگی هوای پایتخت بهتر است این بازی فوتبال به تاریخ دیگری موکول شود. توصیه ما این است که با توجه به ناسالم بودن هوا برای همه گروه‌ها و عدم وجود ناپایداری هوا، این بازی در تاریخ دیگری برگزار شود.

رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت اظهار کرد: این پیشنهاد به سازمان لیگ فوتبال ارائه می‌شود. برگزاری بازی در این شرایط برای سلامت بازیکنان و افراد حاضر خطرناک است.

به گزارش ایرنا، شاهسونی امروز بعد از ظهر نیز درباره وضعیت هوای تهران گفت: کیفیت هوای کلانشهر تهران در وضعیت بسیار ناسالم قرار دارد و از عموم مردم به خصوص گروه‌های حساس می‌خواهیم که از تردد غیر ضروری در سطح شهر اجتناب کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

سرخط اخبار جامعه