آموزش دانش آموزان کلاس اول و دوم از اول بهمن در ایلام حضوری است

ایلام - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام‌ گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس در مناطق زرد و آبی کرونا، دانش آموزان پایه اول و دوم ابتدایی از اول بهمن ماه بصورت حضوری در مدارس حضور خواهند یافت.

رضا زینی وند مقدم روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دانش آموزان این ۲ پایه تحصیلی در مدارس مناطق پر جمعیت استان به صورت گروه بندی در مدارس حضور می یابند.

وی ادامه داد: همچنین بر اساس این مصوبه، دانش آموزان مدارس زیر ۵۰ نفر نیز در تمام پایه های تحصیلی باید حضوری در مدارس آموزش ببینند.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام، از اول بهمن ماه فعالیت هنرستان ها که عمده آنها زیر ۵۰ نفر جمعیت دانش آموزی دارند نیز حضوری می شود.

وی اظهار داشت: بازگشایی مدارس با حضور دانش آموزان با رعایت پروتکل های کامل بهداشتی نظیر زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام  دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مجموع ۱۱ شهرستان ایلام، هفت شهرستان آبی و چهار شهرستان زرد هستند.

شهرستان ‌های ایلام، بدره، چرداول، سیروان، ملکشاهی، مهران و هلیلان آبی و آبدانان، ایوان، دره‌شهر و دهلران در وضعیت زرد قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها