۱۰۰ واحد صنعتی در دماوند سال آینده افتتاح می‌شود

تهران- ایرنا - فرماندار شهرستان دماوند گفت: ۱۰۰ واحد صنعتی اواسط سال آتی در این شهرستان افتتاح می‌شود که در صورت استقبال افراد از مشاغل صنعتی، نه تنها بیکاری نخواهیم داشت، بلکه شاهد جذب افراد از سایر شهرها خواهیم بود.

مهدی حیدری روز یکشنبه در نشست کارگروه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دماوند که با حضور اعضای کارگروه در سالن اجتماعی فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: بحث اشتغال و سرمایه‌گذاری با موضوعات اجتماعی و جامعه شناسی مرتبط است.

وی با بیان اینکه هرچه عملکرد سرمایه گذاری و اشتغال بیشتر باشد، تاثیر بهتری بر سایر موضوعات جامعه خواهد داشت، افزود: کرونا عرصه را بر حوزه اقتصاد تنگ کرده و تسهیل در ارائه خدمات و تسهیلات بانک ها از موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

این مقام مسئول بیان داشت: اقتصاد تحریمی و کرونایی شرایط خاص خود را دارد که با توجه به شرایط کنونی، بخش اعظم گردشگری شهرستان دماوند تعطیل شده است اما بر این اساس عملکرد مدیران منطقه در حد قابل قبولی در سطح استان تهران هستیم.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: با اضافه شدن ۱۸واحد بوم‌گردی تا پایان سال جاری، تعداد ۳۸ بوم‌گردی در شهرستان دماوند فعال خواهد بود که می‌تواند اشتغالزایی قابل قبولی برای این شهرستان به ارمغان آورد.

شهرستان دماوند از جمله شهرستان های شرق استان تهران است که در ۴۵ کیلومتری پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها