مراسم معارفه رییس فدراسیون اسکی برگزار شد

تهران- ایرنا- با حضور علیرضا خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان، مراسم معارفه رییس منتخب فدراسیون اسکی برگزار شد.

به گزارش ایرنا، ظهر امروز یکشنبه ۲۱ دی‌ماه مراسم تودیع کوروش صبوریان سرپرست اسبق فدراسیون اسکی و معارفه عباس نظریان ریاست جدید این فدراسیون برگزار شد تا بدین ترتیب دوره چهارساله ریاست فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران به صورت رسمی آغاز شود.

در این مراسم که با حضور علیرضا خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، حکم ریاست فدراسیون اسکی با امضای مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به ریاست منتخب فدراسیون اسکی اهدا شد.

خسروی ضمن تقدیر از کوروش صبوریان سرپرست اسبق فدراسیون اسکی اظهار داشت: دوره سرپرستی صبوریان، دوره‌ای توام با آرامش برای اسکی ایران بود و در این مدت شاهد برگزاری خوب و با عدالت مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی بودیم.

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به حضور عباس نظریان به عنوان ریاست فدراسیون اسکی، افزود: بی تردید حضور وی سبب رخ دادن اتفاقات خوبی در ورزش اسکی خواهد بود و با توجه به سوابق مدیریتی ایشان در حوزه‌های مختلف روزهای خوبی را برای اسکی ایران شاهد خواهیم بود و امیدواریم با همدلی و همراهی خانواده بزرگ اسکی ایران به ویژه پیشکسوتان شاهد رشد و تعالی هرچه بیشتر این رشته ورزشی باشیم.

کوروش صبوریان سرپرست اسبق فدراسیون اسکی نیز در سخنانی اظهار داشت: دوره حضور اینجانب در فدراسیون اسکی گرچه کوتاه بود، اما با خاطرات خوبی همراه شد و از حضور در خانواده اسکی ایران بسیار خرسند هستم و برای تمامی اعضای این خانواده آرزوی موفقیت دارم.

وی اضافه کرد: اسکی ایران ظرفیت بسیاری برای پیشرفت دارد و مطمئنا با حضور نظریان این ظرفیت‌ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

عباس نظریان ریاست فدراسیون اسکی نیز در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از اعضای خانواده بزرگ اسکی ایران، در سخنانی تصریح کرد: از اعتماد و همراهی اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی و به تبع آن خانواده بزرگ اسکی ایران تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدواریم بتوانم در چهارسال آینده پاسخ‌گوی اعتماد تمامی این عزیزان باشم.

وی افزود: درهای فدراسیون اسکی بر روی تمامی اعضای خانواده اسکی ایران باز است و از ظرفیت تمامی عزیزانی که می‌توانند به ورزش اسکی کمک کنند بهره خواهیم بود. 

رییس فدراسیون اسکی با اشاره به دشواری‌های مسیر پیش روی ورزش اسکی خاطر نشان کرد: کار بسیار دشواری را در پیش داریم و این مسیر دشوار با همراهی و همدلی تمامی اعضای خانواده اسکی ایران هموار خواهد شد. از همین امروز تمامی تلاش خود را برای پیشرفت روز افزون ورزش اسکی به کار خواهیم بست و از تمام عزیزانی که می‌توانند به ورزش اسکی ایران کشور کمک کنند، دعوت به همکاری می‌کنم.

نظریان در پایان به نقش پیشکسوتان در ورزش اسکی اشاره کرد و گفت: در تمامی عرصه‌های ورزش نیازمند حضور پیشکسوتان هستیم و از تمامی پیشکسوتان اسکی کشور برای همراهی با فدراسیون اسکی دعوت می‌کنم تا در کنار ما باشند. شکی نیست پیشکسوتان ورزش همواره اثرگذار هستند و این عزیزان مانند چراغ راهی در نهایت ما را به موفقیت می‌رسانند

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

سرخط اخبار ورزش