قتل زن بجنوردی به دست همسر و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی گفت: مرد بجنوردی در دعوای خانوادگی با خشمی آنی همسرش را کشت و خود نیز راهی زندان شد.

به گزارش ایرنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مقصود رستگار روز یکشنبه اظهار داشت: این حادثه تلخ پس از بازگشت آنان از منزل یکی از اقوام و زمانی روی داد که مقتوله با مقایسه زندگی خود با زندگی خانواده مزبور، باعث جر و بحث بین خود و همسر خود شده بود.

وی افزود: با ادامه جدل میان این زوج مرد عصبانی کنترلش رو از دست داده و با دستانش گلوی همسرش را فشرد تا او جانش را از دست داد و زمانی به خود آمد که کار از کار گذشته بود، بنابر این تصمیم گرفت با صحنه سازی وانمود کند همسرش بر اثر گازگرفتگی جان باخته است.  
وی با بیان اینکه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر خفگی یک زن ۲۹ ساله با گاز مونوکسید کربن، در یکی از مناطق بجنورد و انتقال جسد وی به بیمارستان، بررسی های اولیه جسد و مشهود بودن آثار فشار جسم رشته ای بر گردن و کبودی صورت و انگشت وسط دست راست زن، گمان قتل را قوت بخشید.

سرهنگ رستگار با اشاره به اینکه  همسر متوفی در ابتدا منکر هرگونه نزاع و درگیری شده و علت مرگ وی را پس از دستکاری لوله و اتصالات بخاری گازگرفتگی عنوان می کرد، افزود: سرانجام متهم به جرم خود اعتراف کرده و راهی زندان شد.  

کشف زمین خواری چهار میلیاردی در شیروان 

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: عاملان زمین خواری به ارزش چهار میلیارد ریال در شیروان شناسایی و دستگیر شدند.
 سرهنگ محمد غلامی گفت: در بررسی ها مشخص شد بخشی از اراضی ملی به مساحت ۲ هزار متر مربع به صورت غیرقانونی تصرف شده است.
وی افزود: در این رابطه ۲ متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

کشف چک‌ پول‌های جعلی در اسفراین

فرمانده انتظامی اسفراین از کشف ایران چک های جعلی و باطله به ارزش ۳۹ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: ۲ نفر اقدام به خرید کاغذها و ایران چک های باطله از بانک کرده و متعهد شده بودند که آن را خمیر و خرد خواهند کرد اما متاسفانه با سوء‌استفاده، تعدادی از این ایران چک های جعلی را در سطح شهرستان توزیع و پخش کرده بودند.
سرهنگ مجید یگانه پور افزود: ماموران در بازرسی بدنی از یکی از متهمان ۲۹ قطعه ایران چک جعلی یک میلیون ریالی و پنج قطعه ایران چک جعلی ۲ میلیون ریالی را کشف و ضبط کردند و در همین رابطه سه نفر دیگر به عنوان متهم دستگیر شدند.

دستگیری چهار معتاد متجاهر در گرمه 

فرمانده انتظامی گرمه گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ۱۵ باب منزل و ۲ باب مغازه و چندین محله این شهر پاکسازی شد.  
سرهنگ علیرضا پوربه با بیان اینکه در این عملیات ماموران موفق به دستگیری چهار معتاد و خرده فروش، کشف یک کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر سنتی و صنعتی، یک موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو سرقتی و نیز کشف ۶ فقره سرقت شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها