اجرای طرح شهید سلیمانی کاهش شیوع کرونا در زرندیه را به همراه داشت

ساوه - ایرنا - فرمانده سپاه شهرستان زرندیه گفت: اجرای هماهنگ و توام با مشارکت اعضای طرح شهید سلیمانی از عوامل تاثیرگذار در کاهش شیوع ویروس کرونا در این شهرستان است.

«سرهنگ حسین روح‌افزا» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: این طرح با مشارکت ۵۵۵ تن از بسیجیان در قالب ۴۰ گروه، عوامل شبکه بهداشت، خیران و سایر ارگانها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در حال انجام است.

وی گفت: بسیجیان شهرستان زرندیه همگام با دیگر مسئولان در راستای حفظ سلامت جامعه از ابتدای شیوع ویروس کرونا وارد عمل شدند و با تعامل بین دستگاهی در ستاد شهرستانی اقدامات شایسته و موثری برای فعالیت های رهگیری، مراقبتی و حمایتی از خانواده ها صورت گرفت.
سرهنگ روح افزا بیان کرد: تشکیل تیم‌های ایست و بازرسی برای کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان، فعالیت گروه‌های جهادی به منظور ضدعفونی معابر عمومی و همچنین همکاری با سایر نهادها به ویژه شبکه بهداشت و درمان در ماموریت ها از جمله فعالیت‌های بسیجیان زرندیه است.
به گفته فرمانده سپاه شهرستان زرندیه، در مدت شیوع ویروس کرونا بیش از ۱۸۰ هزار قطعه ماسک در ۲ کارگاه با همکاری خیرین تهیه و توزیع شد.
فرمانده سپاه شهرستان زرندیه با بیان اینکه تیم‌های آمران سلامت در زرندیه تشکیل شدند، گفت: گروه‌های تغسیل و تکفین خواهران و برادران با همکاری بسیج طلاب در حال فعالیت هستند و خوشبختانه در شهرستان زرندیه به لحاظ شیوع ویروس کرونا، شرایط ثابت و کنترل شده‌ است.
وی ادامه داد: یکی از موارد مهم در شرایط کنونی کشور عمل بر فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و کمک به همنوعان است که باید سرلوحه برنامه‌ها قرار گیرد.

زرندیه در شمال شرقی استان مرکزی با ۷۰ هزار جمعیت واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها