۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در پویش بین‌المللی نسل سلیمانی شرکت کردند

تهران- ایرنا- بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در پویش بین المللی نسل سلیمانی شرکت کردند که ۷۰ درصد آنها نوجوانان  ۱۰ تا ۱۷ سال هستند.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی سازمان بسیج دانش آموزی، شرکت کنندگان در این پویش با ارسال پیام های تصویری، خواستار انتقام سخت از عاملان و مسببان شهادت سرداران مقاومت شدند.

امضا کنندگان طومار تاکید کردند که اخراج نیروهای تروریست آمریکا از منطقه و نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی، اصلی ترین خواسته آنان از فرماندهان جبهه مقاومت است و آمادگی خود را برای هرگونه همراهی با نیروهای مقاومت برای انتقام از قاتلان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام کردند.

بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در این پویش شرکت کردند که ۷۰ درصد آنها نوجوانان  ۱۰ تا ۱۷ سال هستند. علاوه بر آن در دیگر مراحل این پویش همچون چالش خط و نشان بیش از ۵ هزار اثر به دبیرخانه پویش بین المللی نسل سلیمانی ارسال شده است.

جمله «ما ملت شهادتیم؛ ما ملت امام حسینیم» محبوب ترین جمله سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط شرکت کنندگان در این پویش انتخاب شد.

این پویش توسط (جبهه تربیتی کودک و نوجوان انقلاب اسلامی) از ۲۹ آذر تا ۱۸ دی ماه ۱۳۹۹ با مشارکت بسیج دانش آموزی و بیش از ۱۰ موسسه و سازمان فعال در حوزه دانش آموزی راه اندازی شد. مسئولان برگزاری این پویش تاکید دارند که چنین برنامه هایی با محوریت نوجوانان از این پس نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، ۱۳ آبان امسال نیز در اقدامی مشابه بیش از یک میلیون نوجوان در پویش مرگ بر آمریکا سازمان بسیج دانش آموزی شرکت کرده بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش