بازی تماشایی آلومینیوم اراک و کسب یک امتیاز خانگی

اراک - ایرنا - تیم آلومینیوم اراک عصر یکشنبه در جریان دیدار معوقه هفته نهم لیگ برتر فوتبال کشور مقابل ذوب آهن اصفهان پس از یک بازی تماشایی، به تساوی رضایت داد.

به گزارش ایرنا، این دیدار از ساعت ۱۵ در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری امام خمینی (ره) اراک آغاز شد که دو تیم پس از نتیجه ۲ بر ۲، به تساوی رضایت دادند.

تیم آلومینیوم اراک در این دیدار با ترکیب «حسین پورحمیدی»، «رامتین  سلیمان زاده»، « مصطفی احمدی»، سید «مهدی حسینی»، « جابر انصاری»، «پوریا آریا کیا»، « امیرمحمد هوشمند»، «اسماعیل شریفات»، «حامد پاکدل»، «سعید باقر پسند» و «شاهین توکلی» و با میانگین سنی ۲۵ سال وارد زمین شد.

تیم ذوب آهن اصفهان نیز با ترکیب «شهاب الدین گردان»، « وحید محمدزاده»، «عبدالله حسینی»، «مسعود ابراهیم زاده»، «قاسم حدادی فر»، « ایوان مارکوویچ»، « میلاد جهانی»، « عرفان پورافراز»، «دارکو بیدوف»، « فرشاد محمدی مهر» و « محمد سلطانی مهر» وارد زمین شدند.

جدال شاگردان «رسول خطیبی» و «رحمان رضایی» در این بازی با روند متعادل و آرامی آغاز شد و تیم آلومینیوم اراک پس از دقایقی از بازی، فشار خود را برای باز کردن دروازه حریف به کار گرفت تا اینکه در دقیقه ۲۱ این بازی «حامد پاکدل» گل نخست این دیدار را به نام خود ثبت کرد.

نخستین کارت زرد این دیدار نیز به «وحید محمدزاده» از تیم ذوب آهن اصفهان در نیمه اول این بازی تعلق گرفت.

در نخستین دقایق پایانی نیمه اول این دیدار نیز، «اسماعیل شریفات» از آلومینیوم اراک به دلیل مصدومیت به اجبار از زمین خارج شد و «عزیز معبودی» جایگزین وی شد.

بازیکنان ذوب آهن نیز پس از دریافت یک گل، توپ و میدان را به دست گرفتند تا بتوانند نتیجه بازی را به تساوی بکشند اما در این نیمه پس از گذشت سه دقیقه وقت اضافی، نتیجه تغییری نداشت و نیمه نخست با برتری یک بر صفر اراکی‌ها پایان یافت.

تیم آلومینیوم اراک در دقایق اولیه نیمه دوم ۲ تعویض انجام داد و « امیرمحمد هوشمند» و «سعید باقرپسند» از زمین خارج و «امیر نوری» و «نیما درودی» وارد زمین شدند.

دقیقه ۵۶ این بازی گل نخست ذوب آهن اصفهان توسط دارکو بیدف به ثمر نشست و نتیجه بازی به تساوی یک بر یک رسید.

چهارمین تعویض این دیدار برای آلومینیوم اراک بود که با خروج «جابر انصاری» از زمین، «محمد علی نژاد» جایگزین وی شد.

ذوب آهن اصفهان پس از گل نخست، تلاش خود را برای تغییر مجدد نتیجه به کار گرفت و در دقیقه ۷۷ سید «عبدالله حسینی» گل دوم اصفهانی ها را به ثمر نشاند.

آلومینیوم اراک تعویضی دیگر در دقایق انتهایی بازی انجام داد و «محمد جواد عباسی» جایگزین «مهدی حسینی» شد.

دقایق پایانی نیمه دوم با فشار آلومینیوم روی دروازه ذوب آهن همراه بود و تا پایان وقت قانونی نیز شاگردان خطیبی راه به جایی نبردند اما در جریان پنج دقیقه وقت اضافه بازی، آلومینیوم اراک موفق به گرفتن یک پنالتی شد.

تیم آلومینیوم اراک در دقیقه ۹۷ این بازی و از روی ضربه پنالتی «حامد پاکدل» دومین گل این بازی را کسب کرد و نتیجه این بازی ۲ بر ۲ پایان رسید.

قضاوت این دیدار را «موعد بنیادی فر» برعهده داشت و «محمد عطایی» و «حسین گلشنی» هم داور وسط را در این بازی یاری دادند.

شاگردان خطیبی در دیدار قبلی خود در تهران مقابل استقلال صدرنشین مغلوب شدند و این دیدار را با نتیجه ۲ بر صفر واگذار کرده بودند و ذوب آهنی‌ها هم در خانه خود با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب تیم تراکتور شده بودند.

آلومینیوم اراک با این تساوی و کسب یازده امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها