۲۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۳
کد خبرنگار: 1029
کد خبر: 84180703
۰ نفر

برچسب‌ها

استان مرکزی و روز بدون فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته

اراک - ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: هیچ موردی از فوت بر اثر ابتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی ثبت نشده است.

دکتر محمد جمالیان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی ۴۰مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ساعت گذشته در استان مرکزی شناسایی شد.
وی اظهارداشت: ۶ مورد از مجموع بیماران جدید شناسایی شده در استان، در بیمارستان‌ها بستری شدند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی اراک گفت: ۳۴ مورد از بیماران جدید شناسایی شده نیز به صورت سرپایی بودند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش در منزل قرنطینه شدند.
جمالیان افزود: تاکنون ۳۴ هزار ۴۹۷ نفر در استان مرکزی به کرونا مبتلا و یک هزار و ۴۰۲ نیز فوت کردند.
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۸۶ هزار و ۴۰۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۱۷۱ نفر رسیده است.
 سیما سادات لاری روز یکشنبه با اعلام آخرین آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در ایران افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۲۱ دی ۱۳۹۹) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی پنج هزار و ۹۶۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و ۴۱۷ نفر بستری شدند.

با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۲۸۶ هزار و ۴۰۶ نفر رسید.


 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها