معاون استاندار تهران: مسوولان از عادی‌انگاری کرونا خودداری کنند

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران گفت: دستگاه‌ها و مسوولان به جد از عادی انگاری وضعیت کرونایی خودداری کنند و خود را ملزم به ادامه رعایت پروتکل ها بدانند.

غلامرضا عباس پاشا روز یکشنبه در نشست شورای اداری استان تهران افزود: در همراهی دستگاه ها در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای سیاست های ریاست جمهوری برای کاهش میزان شیوع کرونا قدم های خوبی برداشته شد.

وی با بیان اینکه در چند موضوع باید یک همگرایی را رقم زده‌شود، یادآورشد: برای ورود به دستگاه های دولتی به حتم باید کماکان از ماسک بهره گرفت و از حضور ارباب رجوع های بدون ماسک جلوگیری کرد.

عباس پاشا اظهارداشت: اکنون زمینه و تمهیدات لازم را باید برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر داشته باشیم و دستگاه ها مکلفند تمامی خدمات خود را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند.

معاون استاندار اعلام کرد: با توجه به وضعیتی که شیوع ویروس کووید ۱۹  ایجاد کرده، لازم است که به توسعه دولت الکترونیک توجه ویژه و از عادی انگاری شرایط به جد خودداری کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نیز در ادامه این جلسه گفت: ارزیابی عملکرد دستگاه ها را از آذرماه آغاز کردیم و بخشنامه ها و شاخص ها به دستگاه ها اعلام شده است.

علی شیرین خاطر نشان کرد: ۵ محور برای ارزیابی عملکرد سال ۹۹ در ۲۱ شاخص کلان برای ارزیابی مد نظر قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها