دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد برای تشکیل پرونده استخدامی مراجعه کنند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانشجویان مرد و زن متعهد خدمت در استان برای انجام مراحل مختلف تشکیل پرونده استخدامی با در دست داشتن مدارک لازم در تاریخ های اعلامی به مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل مراجعه کنند. 

هادی زارع پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مراجعه شخصی این عده از دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد برای معرفی به کمیسیون پزشکی، دریافت برگه نداشتن سوء پیشینه کیفری، سپردن تعهد محضری و افتتاح حساب بانکی الزامی است. 

وی افزود: زمان مراجعه دانشجویان زن کهگیلویه و بویراحمد روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ و دانشجویان مرد این استان نیز روزهای یک و ۲ بهمن ماه است. 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ساعت های مراجعه دانشجویان این استان از هشت صبح تا ۱۲ ظهر و ۱۴ و ۳۰ دقیقه تا ۱۷ عصر خواهد بود. 

زارع پور عنوان کرد: مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده شامل گواهی اشتغال به تحصیل منطبق با رشته قبولی از دانشگاه فرهنگیان یا شهید رجایی، فتوکپی برابر با اصل مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی از دانشگاه محل تحصیل، اصل شناسنامه و فتوکپی از تمامی صفحات آن (۲ سری)، اصل کارت ملی و فتوکپی آن (۲ سری) و هشت قطعه عکس سه در چهار است.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha