کوتاهی مدیران در بیان خدمات دولت موجب دلسردی مردم می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- رییس شورای اطلاع رسانی استان کرمانشاه، با تاکید بر امیدوارسازی و نشاط‌بخشی به جامعه با بیان خدمات نظام اسلامی گفت: کوتاهی مدیران در بیان اقدامات و خدمات نظام اسلامی و دولت موجب دلسردی مردم می شود.

به گزارش ایرنا، «حسین خوش اقبال»  روز یکشنبه در نشست اعضای شورای اطلاع رسانی استان با تاکید بر شناسنامه دار شدن تمام رسانه های استان افزود: از دستگاه های نظارتی توقع می رود که در تعاملات بین رسانه های شناسنامه دار و بی شناسنامه تفاوت قایل شوند.

وی در ادامه گزارش بند «چ»  ماده ۳۷ صدا و سیما تصریح کرد: مردم باید خدمات نظام و اقدامات انجام شده در استان را از زبان مدیران بشنوند و با گزارش های مدیران است که جامعه امیدوار و با نشاط می شود.   

خوش اقبال افزود: در شرایطی که دستگاه تبلیغاتی دشمن دست به دست هم داده تا نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهد انتظار نمی رود که مدیران سکوت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: خدمات نظام اسلامی در شرایطی صورت گرفته که تحریم های ظالمانه، شیطنت های دشمن و محدودیت های کرونایی سختی های بسیاری را در مسیر کشور قرار داد.  

خوش اقبال در ادامه با تقدیر از از همراهی مردم در برگزاری مراسم فاطمیه و سالگرد شهید سلیمانی با وجود شرایط کرونا تاکید داشت: ما هرچه داریم به برکت امام و شهداست و علیرغم محدودیت ها در برپایی آیین ها، نباید بگذاریم که ایام سالگرد شهیدان فراموش شود.

معاون استاندار کرمانشاه، همچنین با تقدیر از زحمات رسانه ها در پوشش اخبار سفر رییس دستگاه قضا به استان گفت: در این سفر آقای رییسی به نیکی از از اقدامات و زحمات انجام شده در استان یاد کرد و این نشان از درستی و تایید مسیر در پیش گرفته شده دارد.

وی خاطرنشان کرد: سفرهای مسوولان کلان کشور به استان ها فرصت طلایی برای حل موانعی است که قدرتی فرا استانی را می طلبد.  

حسین خوش اقبال در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات ۱۴۰۰ تاکید کرد: رفته رفته با نزدیک شدن به انتخابات نیاز به برنامه ریزی برای نشاط بخشی به سطوح جامعه هستیم. یقینا حضور با طراوات مردم در انتخابات یافتنی نیست بلکه ساختنی است و باید جامعه را امیدوار و توطئه دشمن را در تضعیف نقش مردم را خنثی کرد.

وی افزود: این توقع از رسانه ها و تریبون داران وجود دارد که با بیان اخبار مثبت و گزارش خدمات صورت گرفته در امیدواری مردم و تحرک بخشی به جریان های سیاسی تلاش کنند.

معاون استاندار کرمانشاه تصریح کرد: عبور از تحریم ها و فشار حداکثری بدون هدایت های رهبری و تدبیر دولت شدنی نبود و در این مدت باوجود همه فشارها کشور هفته نبوده که شاهد افتتاح پروژه بزرگی در کشور نباشیم.  

خوش اقبال بیان داشت: دشمن در تحریم می خواست ما را متوقف کند اما خون پاک شهید سلیمانی دامن گیر ترامپ و آمریکایی ها شد و در افتضاح و آبروریزی که دنیا نظاره گر آن بودند آمریکایی ها شرمسار از انتخاب خود شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه با تاکید بر پذیرش نقد و انتقاد تصریح کرد: ما نقد و نصیحت منصفانه را باید بشنویم اما نباید ناجوانمردانه تمام عملکرد نظام و دولت را زیر سوال برد. در این ۳۲ ماهی که آمریکا از برجام خارج شود کشور بدون تدبیر نبوده است.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها