جهانبخش: من یک مبارز هستم؛ پیشنهادهای هلندی حس خوبی به من می‌دهد

تهران- ایرنا- وینگر ایرانی برایتون اظهار داشت: زمانی که باشگاهی از هلند برای مذاکره پا پیش می‌گذارد، حس خیلی خوبی به من دست می‌دهد؛ اینکه درهای بازگشت به هلند همیشه به روی من باز است، ایده زیبایی است.

به گزارش ایرنا، علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با سایت هلندی فوتبال اینترنشنال درباره دوران حضورش در فوتبال هلند خاطرنشان کرد: توصیف چیزی که هلند به فوتبالم داده برایم غیرممکن است. پنج سال حضور در هلند برایم به گونه‌ای بود که انگار در خانه‌ام هستم. من تا آنجا که می‌توانستم تلاش کردم تا از آنجا و مردم آن کشور یاد بگیرم. هلند به من این فرصت را داد تا در اروپا فوتبال بازی کنم و آن زمان بهترین زمان عمرم بود. من واقعا هلند را دوست دارم.

وی درباره احتمال بازگشتش به هلند خاطرنشان کرد: تابستان اخیر با باشگاه‌هایی از کشورهای مختلف از جمله هلند مذاکراتی داشتیم. زمانی که باشگاهی از هلند برای مذاکره پا پیش می‌گذارد، حس خیلی خوبی به من دست می‌دهد. اینکه درهای بازگشت به هلند همیشه به روی من باز است، ایده زیبایی است. آژاکس، پی‌اس‌وی آیندهوون، فاینورد و AZ آلکمار همیشه فوتبال سطح خوبی ارائه می‌کنند و در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا هم بازی می‌کنند.

وینگر ایرانی برایتون در پایان گفت: در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی دوباره صحبت‌هایی در این مورد خواهیم کرد، اما هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. این اولین دوره دشوار دوران حرفه‌ای من نیست. من یک مبارز هستم و برای فرصت بازی پیدا کردن، به جنگیدن ادامه خواهم داد. برای بازی در بالاترین سطح به اروپا آمدم. حالا هم با حضور در لیگ برتر در بالاترین سطح فوتبال اروپا هستم، اما بودن در این سطح برایم کافی نیست و می‌خواهم چیزی از خودم در این لیگ باقی بگذارم.

گفتنی است جهانبخش سابقه بازی در تیم‌های نایمخن و آلکمار را در کارنامه خود دارد و حالا سومین فصل حضور خود در برایتون انگلیس را پشت سر می‌گذارد. جهانبخش در سال ۲۰۱۸ آقای گل اردیویزه هلند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار ورزش