۷۹۷ نفر در تویسرکان آموزش‌های مهارتی را فرا گرفتند

همدان-ایرنا- رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان تویسرکان گفت: ۷۹۷ نفر از ابتدای سال جاری تاکنون در این مرکز آموزش‌های مهارتی را در قالب ۱۸۵ هزار و ۴۶۴ نفر ساعت روز فرا گرفتند.

«رضا حکمتی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد ۲۷۷ نفر در کارگاه‌های ثابت شهری این شهرستان آموزش دیدند.

وی از ارائه آموزش به ۱۵۶ نفر در کارگاه روستایی خبر داد و خاطرنشان کرد: ۶۲ نفر موفق به گذراندن دوره های صنایع شدند.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان تویسرکان از حضور ۹۲ نفر در کارگاه زندان خبر داد و افزود: در پادگان‌ها نیز ۸۳ نفر از آموزش های مهارتی برخوردار شدند.

حکمتی، افراد آموزش دیده محیط کار واقعی را ۱۰۸ نفر عنوان کرد و گفت: در مراکز درمانی زیر پوشش بهزیستی شهرستان تویسرکان به ۱۸ نفر آموزش های مهارتی ارائه شد.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران تویسرکان نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: امسال ۲۵۲ نفر در مراکز ثابت آموزش دیدند و ۴۹ نفر نیز در کارگاه‌های روستایی از آموزش مهارتی برخوردار شدند.

«سحر حیدری» ارائه آموزش محیط کار واقعی را در قالب ۶ هزار و ۸۹۴ نفر ساعت عنوان کرد و اظهار داشت: ۲۱ نفر در این حوزه تاکنون آموزش دیده‌اند.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی، در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی، برای چهارمین سال متوالی موفق به کسب رتبه نخست جشنواره شد.

در بخش آموزش‌های فنی و حرفه ای دولتی استان همدان ۱۸ مرکز ثابت و ۴ شعبه و از مجموع ۱۹۸ آموزشگاه خصوصی، ۱۲۹ آموزشگاه ویژه دختران، ۲۳ آموزشگاه پسران و ۴۶ آموزشگاه دومنظوره در سطح استان همدان مشغول فعالیت در برگزاری دوره های آموزشی مرتبط هستند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha