رژیم صهیونیستی بی‌توجه به درخواست جهانی فلسطینیان را بازداشت می‌کند

تهران - ایرنا - نظامیان رژیم صهیونیستی بدون توجه به درخواستهای جامعه جهانی همچنان به بازداشت و تخریب منازل فلسطینیان ادامه می‌دهند و در همین راستا امروز (یکشنبه) با یورش به کرانه باختری سه فلسطینی از جمله دو وکیل را بازداشت کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری «فلسطین الان»، نظامیان رژیم صهیونستی که در هفته‌های اخیر دهها فلسطینی را در کرانه باختری دستگیر کرده بودند، امروز نیز با یورش به شهر «الخلیل»، سه فلسطینی که دو نفر از آنها وکیل بودند را بازداشت کردند.

منابع محلی فلسطین گزارش دادند که نظامیان با حمله به منزل مسکونی «سهیل عاشور الحسینی» و پسرشد «فهد الحسینی» که هر دو آنها از وکلای دادگاه شهر الخلیل در کرانه باختری هستند و وکالت چندین فلسطینی بازداشت شده توسط اشغالگران را برعهد دارند، دستگیر کردند.

منابع فلسطینی همچنین اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی امروز با یورش به منطقه «یطا» در جنوب الخلیل و با ورود غیر قانونی به منزل «حسین حافظ الهرینی» دیگر شهروند فلسطینی، او را بدون هر گونه دلیلی بازداشت کردند.

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در ورودی شهرک‌های «بیت عنون، بنی نعیم و وادی السمن» در الخلیل موانع نظامی نصب کردند و با موانع آهنی ورودی شهرک «بیت عوا» در غرب الخلیل را مسدود کردند.

نظامیان رژیم صهیونیستی روزانه به مناطق مختلف کرانه باختری هجوم می‌برند و اقدام به تخریب منازل فلسطینیان و بازداشت جوانان فلسطینی می‌کنند.

رژیم اشغالگر قدس در هفته‌های اخیر که حامی اصلی اقدامات غیرقانوی آنها یعنی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شکست خورد، تحرکات خود در تخریب منازل فلسطینیان و دستگیری جوانان فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری را شدت بخشیده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار جهان