۲۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۵
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 84180495
۰ نفر

برچسب‌ها

عرضه روغن خوراکی در ۵۰ مرکز فروش آبادان آغاز شد

آبادان - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی و توسعه انسانی فرمانداری ویژه آبادان گفت: مراکز توزیع روغن خوراکی در آبادان برای دسترسی بیشتر مردم به ۵۰ مرکز افزایش یافت.

سیدمصطفی علوی یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تا ۱۰ روز آینده با اختصاص سهمیه ویژه روغن به آبادان، مشکل عرضه روغن نباتی در فروشگاه‌ها برطرف می‌شود و دیگر شاهد صف‌های طولانی برای دریافت این کالای اساسی در بازار نخواهیم بود.

وی افزود: پس از پیگیری با مرکز استان خوزستان ۵۰ تن سهمیه روغن خوراکی به آبادان اختصاص یافت تا بین عوامل فروش توزیع شود.

معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آبادان به افزایش سهیمه روغن خوراکی شهرستان آبادان در ماه‌جاری اشاره کرد و گفت: سهمیه روغن خوراکی این شهرستان از ۲۱۰ تن به ۳۸۰ تن در ماه جاری افزایش یافت.

رییس اداره صمت آبادان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: برای دسترسی آسان‌تر شهروندان آبادانی به مراکز توزیع روغن خوراکی از امروز ۵۰ محل در آبادان به صورت چرخشی روغن توزیع می کنند.

بیژن بداغی اظهار داشت: بازرسانی از اداره صمت، اتاق اصناف، بسیج اصناف و داوطلبان مردمی برای تشدید نظارت‌ بر بازار بکارگرفته شدند که انتظار می‌رود با این روند عرضه روغن در بازار آبادان ساماندهی شود.

وی بیان کرد: عاملان فروش روغن خوراکی در آبادان به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و جلوگیری از تراکم جمعیت افزایش داده شد و انتظار می‌رود شهروندان برای خرید این کالا به صورت خانوادگی به مراکز فروش مراجعه نکنند.

بداغی افزود: برای توزیع روغن خوراکی بین روستاییان هماهنگی‌ با بخشداری‌های مرکزی و اروندکنار و دهیاران صورت گرفته تا روغن در روستاهای این شهرستان نیز توزیع شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها