اسکله قایقرانی اهواز نیازمند تامین اعتبار است

اهواز – ایرنا – رییس هیات قایقرانی خوزستان گفت: مراحل اداری و تحویل اسکله قایقرانی اهواز انجام شده ولی برای نصب آن نیاز به تامین اعتبار داریم که امیدواریم مسئولان استان در این زمینه همکاری کنند.

جلال دریس روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: موضوع اسکله قایقرانی اهواز بارها در شورای ورزش استان مطرح شده و خوشبختانه مورد توجه استاندار قرار گرفته است، امیدواریم با همکاری استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل ورزش و جوانان استان هر چه سریع‌تر اقدامات لازم در این زمینه اجرایی شوند.

وی عنوان کرد: ما در استان و شهرستان اهواز نیروی انسانی بسیار خوبی داریم که اگر از ظرفیت آنها استفاده شود، قطعا ورزشکاران خوبی در سطح کشور و آسیا خواهیم داشت.

رییس هیات قایقرانی خوزستان گفت: با نصب این اسکله، حتی می‌توان میزبان اردوهای تیم‌ملی در اهواز باشیم که علاوه بر گرفتن یکسری تجهیزات از فدراسیون، به توسعه این رشته در سطح استان کمک می کند از طرفی می‌توان اهواز را به عنوان پایگاه قایقرانی کشور معرفی کرد.

وی به حضور نماینده استان در اولین دوره لیگ برتر آب‌های آرام کشور اشاره کرد و افزود: با حضور در اولین دوره این رقابت ها تواستیم سهمیه لیگ برتر را کسب کنیم. تیم یادآوران کارون خرمشهر به عنوان نماینده استان با بازیکنان کاملا بومی وارد مسابقات شد که حضور خوبی در این پیکارها داشت.

دعوت ورزشکار خوزستانی به تیم ملی قایقرانی

دریس ادامه داد: هدف از شرکت در این مسابقات، میدان دادن به ورزشکاران جوان استان است تا بتوانیم آنها را در سطح کشور و ملی مطرح کنیم. قطعا در آینده حرف های بیشتری برای گفتن در این رشته داریم و تلاش می کنیم در دیگر بخش های قایقرانی فعالیت چشمگیری داشته باشیم.

وی به حضور بانوی ورزشکار خوزستانی در اردوی تیم ملی اشاره کرد و گفت: مهسا کهنسال پس از طی کردن یک دوره سخت، توانست به اردوی تیم ملی بانوان آب های آرام دعوت شد که خبر خوشحال کننده ای برای قایقرانی خوزستان بود و امیدواریم در تیم ملی بدرخشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها