جلوگیری از قاچاق کالا با جدیت پیگیری می‌شود

اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: جلوگیری از قاچاق کالا و ارز از استان با جدیت پیگیری و انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، بهروز ندایی روز یکشنبه در جلسه کمیسیون مقابله با قاچاق کالا و ارز استان افزود: حفظ و جذب ارز برای کشور و استان از اهمیت بالایی برخوردار است و هرگونه قاچاق کالا در استان حتی به تعداد محدود تحت پیگیرد خواهد بود.

وی بیان کرد: در خصوص ارسال اقلام تولیدی استان به سایر استان‌های کشور نیز باید بر اساس اولویت‌ها و نیازسنجی و با اخذ مجوزها اقدام گردد تا تعادل در بازار نیز حفظ شود.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به راه‌اندازی سامانه شناسه‌دار کردن اقلام کالایی از جمله پوشاک و لوازم خانگی گفت: هدف از راه‌اندازی این سامانه نیز جلوگیری از قاچاق کالاهاست.

ندایی بر همکاری دستگاه‌های مرتبط استان برای اطلاع‌رسانی این سامانه به مردم و تولیدکنندگان تاکید کرد و خواستار ثبت کالاهای تولیدی از قبیل پوشاک و لوازم خانگی در این سامانه شد.

در این جلسه مسئولان تعزیرات حکومتی ،پلیس امنیت اقتصادی ، گمرک و اداره صمت استان گزارش اقدامات خود را در خصوص مقابله با قاچاق کالا و ارز ارائه کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha