اثر بانوی خوزستانی در نمایشگاه "آرت کوید" فرانسه به نمایش درآمد

اهواز - ایرنا - مسوول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان گفت: اثر هنری ارمغان کاظمی بانوی هنرمند خوزستانی با نامِ "آرزوی تکامل و پرواز" در نمایشگاه آنلاین آرتکوید Art quid فرانسه به معرض نمایش گذاشته شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری خوزستان ، محمد باوی زاده بیان کرد: این اثر هنری در نمایشگاه آنلاین آرتکوید Art quid تا ۲۵ ژانویه ۲۰۲۱ ( ششم بهمن ۱۳۹۹) در معرض دید عموم قرار دارد.

وی افزود: آرتکوید یک شرکت هنری فرانسوی است که در بازار هنر بین‌المللی آن، آثار منتخب هنرمندان سراسر دنیا برای نمایش و فروش ارایه می‌شود.

باوی زاده ادامه داد: این شرکت در سال ۲۰۰۸ در شهر نیس فرانسه تاسیس شد و اکنون به دلیل همه گیری ویروس کرونا آثار منتخب هنرمندان را در گالری سه بعدی آنلاین خود با نشانی  www.Artquid.com در معرض نمایش قرارداده است.

ارمغان کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: پوستر "آرزوی تکامل و پرواز" در اصل مفهومی از تکامل و عروج را تداعی می‌کند ، عروجی که منشا کمال و تکامل وجودی ماده است و در مسیر عروج به معبود جهان هستی خود ، رهایی را تجربه می‌کند.

وی ادامه داد: این پوستر یک طرح گرافیکی مفهومی است که مخاطبان آن با نگاه خود از آن برداشت مفهومی دارند. این طرح از عنصر پرنده و پروانه که در مفاهیم گرافیکی نشان از پرواز دارد طراحی شده است.

کاظمی از هنرمندان طراح گرافیک خوزستان است که کارشناسی ارشد گرافیک را از دانشگاه تهران کسب کرده و با بیش از یک دهه فعالیت مستمر هنری ، در نمایشگاه‌های هنری داخلی و خارجی شرکت کرده، و داوری چند جشنواره هنری را نیز برعهده داشته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha