۲۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۳۱
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 84180359
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۵ تن تخم مرغ قاچاق در زنجان کشف شد

زنجان - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان گفت: ۲۵ تن تخم مرغ که از استان قم بصورت قاچاقی وارد استان زنجان شده بود و قرار بود به عراق صادر شود، شناسایی و کشف شد که با اجرای رویه‌های قانونی، تحویل بنگاه‌های مصرفی زنجان خواهد شد.

محسن سهندی  روز یکشنبه در جلسه قرارگاه عملیاتی، ستاد کرونای استان افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون سپاه و بسیج در کنار هم فعالیت‌های خوبی را برای مقابله با آن انجام داده اند.

وی با بیان اینکه ۱۸۹ تیم حمایتی در شهرستان زنجان تشکیل و کارهای حمایتی و توزیع بسته‌های معیشتی را برعهده دارند، اضافه کرد: در زمان حاضر ۲ هزار بسته معیشتی برای نیازمندان آماده شده است که درصورت نیاز توزیع خواهد شد.

این مسوول ادامه داد: ۱۸۹ تیم حمایتی در شهرستان زنجان نیز تشکیل و کارهای حمایتی و توزیع بسته‌های معیشتی را برعهده دارند.

به گفته، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان، فعالیت نقاهتگاه‌ها از آغاز اجرای طرح شهید سلیمانی انجام گرفته  و در حال حاضر نیاز کمتری به این مراکز است اما آمادگی ۱۰۰ درصدی در این زمینه وجود دارد و از طرفی تجهیزات مورد نیاز برای هتل سپهر زنجان به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی تحویل داده شده است.

وی با اشاره به تشکیل  ۳۱۹ تیم نظارتی در شهرستان زنجان بر اساس محله محور و بسیج اصناف نیز گفت: تا کنون ۳۰ مورد انبار احتکار کالاهای اساسی در زنجان کشف شده است.

این مسئوول تشکیل ۵۰ تیم مراقبتی در شهرستان زنجان را نیز یادآور شد و گفت: ۴۶ پرستار ترم آخر شناسایی و طرح کارآموزی خود را در قالب طرح شهید سلیمانی اجرا می‌کنند.

وی اضافه کرد: انتخاب سفیران سلامت و رابطین سلامت محلات در زنجان و حضور میدانی خوبی برای سرکشی و بازدیدها به صورت روزانه انجام می‌شود.

سهندی  افزود: با کارهای انجام گرفته ۴۰۰ خانواده از سوی تیم‌های مراقبتی شناسایی و  بسته‌های حمایتی در بین ۳۵۰ خانواده توزیع شده است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان خاطرنشان کرد: تا روز گذشته  ۱۹ هزار و ۵۳۰ هزار نفر روز در طرح شهید قاسم سلیمانی در زنجان به کارگیری شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها