بسیج رسانه پناهگاهی امن در جهت مطالبه‌گری در چارچوب اخلاق و قانون است

زنجان - ایرنا - بسیج رسانه سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با انتشار بیانیه‌ای، اظهار داشت: بسیج رسانه به عنوان پناهگاهی امن در جهت مطالبه گری در چارچوب اخلاق و قانون است.

به گزارش ایرنا، در این بیانیه روز یکشنبه به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بسیج و رسانه و شهادت اسوه برجسته عرصه رسانه، خبرنگار شهید "غلامرضا رهبر" منتشر شده، آمده است: بسیج رسانه با هدف ایجاد اتحاد و انسجام بین رسانه‌ها تشکیل شد.

این بیانیه ادامه می دهد: ظرفیت‌سازی در جامعه رسانه‌ای کشور برای جذب حداکثری و تحقق بسیج ده‌ها میلیونی، ایجاد انسجام و تقویت هویت جمعی بین اصحاب رسانه در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی از دیگر اهداف تشکیل این سازمان است.

در این بیانیه با تاکید بر اینکه امروز رسانه‌های در تراز انقلاب، رسالت انقلابی خود را حفظ و مطالبه گری را به عنوان حق مردم پیگیری می‌کنند، آمده است: در طول مدت شیوع ویروس کرونا رسانه‌های استان اعم از خبرگزاری ها، نشریات، هفته نامه ها، روزنامه ها، پایگاه خبری و اینترنتی و ... خوش درخشیدند و به رسالت اصلی خود همگام در کنار مدافعان سلامت، سفیران سلامت خوبی بودند.

در پایان این بیانیه تصریح شده است: امید است با نگاه ویژه به اصحاب رسانه به دور از سلیقه‌های سیاسی، همراهی و خدمت به این قشر فرهیخته و همدلی این قشر با مردم و مسوؤلان در راه پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران، سرعت بیشتری به خود بگیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها