گلایه اهالی بندرگز از وضعیت بهداشتی نانوایی‌ها و چند خبر از گلستان

گرگان - ایرنا - ساخت تله‌کابین گرگان خارج از محدوده جنگل هیرکانی، برگزاری مجلس بزرگداشت آیت الله مصباح یزدی و گلایه اهالی بندرگز از وضعیت بهداشتی نانوایی‌های این شهرستان از جمله خبرهای کوتاه روز یکشنبه گلستان است .

آیین گرامیداشت آیت الله مصباح یزدی با حضور جمعی از خانواده شهدا  ایثارگران، مردم، مسوولان و روحانیون در حسینیه ثارالله گرگان برگزار شد.

آیت الله محمدتقی مصباح یزدی رییس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) و نماینده خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری ۱۲ دی ماه در ۸۶ سالگی پس از تحمل دوره‌ای بیماری چشم از جهان فروبست.

**

تعدادی از شهروندان بندرگز در تماس با ایرنا از رعایت نشدن شیوه نامه های بهداشتی در برخی از نانوایی های روستایی این شهرستان گلایه کرده و خواستار افزایش نظارت ها در این بخش شدند.

**

مجری طرح گندم سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت که امسال ۳۲ هزار تن بذر استاندارد گواهی شده و چهار هزار تن بذر بوجاری شده بین کشاورزان استان توزیع شد.

**

استاندار گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۵۰۰ فقره تسهیلات از طریق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خانواده‌های آسیب دیده از اعتیاد استان اعطا شد.

**

شهردار گرگان با اشاره به منظور شدن همه ملاحظات سازمان محیط زیست و جنگل ها و مراتع کشور در ساخت تله کابین منطقه ناهارخواران گفت که محل اجرای پروژه خارج از محدوده جنگل های هیرکانی است.

**

رییس شورای اسلامی شهر بندرگز با اشاره به انفجار ناشی از نشت گاز چند روز قبل در منزل فرماندار این شهرستان گفت که دختر فرماندار تنها آسیب دیده این حادثه است که به علت سوختگی زیاد در بیمارستان بستری است.

**

رییس گروه پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گلستان گفت که با تداوم پایداری هوا، مردم استان تا آخر این هفته شاهد گرم شدن تدریجی هوا خواهند بود که در این مدت دما در برخی مناطق به ۳۵ درجه هم خواهد رسید.

محمود محمدقلی‌پور اظهار داشت: به علت افزایش دما و وقوع بادهای گرم در انتهای هفته و کاهش نسبی نم و رطوبت، آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌ها دور از انتظار نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها