مدیرعامل پرسپولیس: به شایستگی بازیکنان و مربیان ایمان قلبی دارم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به شایستگی بازیکنان و مربیان اعتماد و ایمان قلبی دارم و امیدوارم بهترین اتفاق ممکن برای تیم ما در شهرآورد رقم بخورد.

به گزارش ایرنا، «جعفر سمیعی» روز یکشنبه و در آستانه شهرآورد ۹۴ پایتخت با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: وضعیت بازیکنان خوب و امیدوارکننده است. هر روز گزارش کاملی از شرایطی که بازیکنان پشت‌سر می‌گذارند را دریافت می‌کنم و مثل همیشه با اعضای کادر فنی در تماس هستم. خدا را شکر می‌کنم که همه چیز به خوبی پیش می‌رود و تیم برای انجام یک بازی بزرگ آماده می‌شود.

وی در مورد تقابل با استقلال گفت: حریف ما، تیم مورد احترامی است و حتما آنها هم برای حضوری پرقدرت در شهرآورد، برنامه‌ریزی خود را دارند اما من به شایستگی بازیکنان و مربیان پرسپولیس اعتماد و ایمان قلبی دارم و امیدوارم بهترین اتفاق ممکن برای تیم ما در این بازی رقم بخورد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس در این سال‌ها پیشرفت فنی قابل ملاحظه‌ای داشته و حضور مربیانی با دانش و متعصب باعث ادامه پیشرفت تیم شده است. بازیکنان پرسپولیس در این مدت ثابت کرده‌اند چهره‌های الهام‌بخش فوتبال ایران هستند. آنها موفق شدند با وجود سخت‌ترین وضعیت ممکن به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسند و در روز فینال هم، نمایش بسیار خوبی داشتند. تصور می‌کنم اگر بدشانسی و مسائل دیگری در میان نبود، حتی این توانایی را داشتیم که در سه دیدار گذشته هم به پیروزی برسیم.

سمیعی خاطرنشان کرد: از زمانی که به باشگاه پرسپولیس اضافه شده‌ام، تمام توانم را به کار گرفتم تا باشگاه پشتوانه مناسبی برای تیم باشد. هرگاه با مربیان یا بازیکنان صحبت می‌کنم از ذهنیت مثبتی که در تیم وجود دارد، لذت می‌برم. این ذهنیت و قدرت روحی و روانی بازیکنان بدون تردید مهم‌ترین اسلحه در تمام بازی‌های این فصل است. به عنوان مدیرعامل باشگاه در کنار هواداران از همه اعضای تیم حمایت می‌کنم و معتقدم اتحادی که قبل از فینال آسیا به وجود آمده، باید ادامه داشته باشد. این اتحاد به ما کمک می‌کند قوی‌تر باشیم و بتوانیم به موفقیت‌های بیشتری برسیم.

وی با اشاره به  کمپین‌های حمایتی از سوی هواداران این تیم در فضای مجازی افزود: با اینکه سرگرم کارهای اجرایی و پیش بردن اهداف باشگاه هستم اما اتفاقات فضای مجازی را رصد می‌کنم. فکر نمی‌کنم این اتحاد گسترده بین خانواده میلیونی پرسپولیس حتی در مهم‌ترین باشگاه‌های اروپایی هم وجود داشته باشد. این شرایط، حس بسیار خوبی به پرسپولیسی‌ها می‌دهد زیرا باعث شده جامعه آماری حاوی فقیر و غنی، شمالی و جنوبی، با لهجه‌ها، گویش‌ها، نژادها و فرهنگ‌های مختلف از سراسر کشور در کنار هم قرار بگیرند و یک خانواده را تشکیل بدهند. این حس اتحاد و همدلی می‌تواند برای سایر باشگاه‌ها به یک الگو تبدیل شود.

سمیعی در پاسخ به این سوال که آیا قبل از شهرآورد، برای حریف خود یعنی استقلال کری نمی‌خوانید، گفت: فکر می‌کنم در این مدت اهالی فوتبال متوجه شده‌اند که من اهل کری‌خوانی نیستم و به همه هواداران، بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه‌های دیگر احترام می‌گذارم. جامعه ما بیش از آن که به کری‌خوانی احتیاج داشته باشد، نیازمند یک بازی زیبا و تماشاگرپسند است که تردید ندارم این اتفاق از سوی پرسپولیس رقم می‌خورد. بازیکنان ما با آرامش و امید وارد شهرآورد می‌شوند و همه پرسپولیسی‌ها نسبت به کسب پیروزی در این بازی خوشبین هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نهایت اضافه کرد: مهم‌ترین آرزوی من قبل از شهرآورد این است که طرفداران هر دو تیم، فوتبالی زیبا و تماشایی را تجربه کنند و بازیکنان با تمام وجود در زمین بجنگند تا این شهرآورد نیز در حافظه مردم ایران ماندگار شود. تقابل استقلال و پرسپولیس فرصت مناسبی است که از هیجانات کاذب به هیجان ناب فوتبالی برسیم و همگی از دیدن یک بازی زیبا لذت ببریم.

نود و چهارمین شهرآورد بزرگ تهران در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فردا (دوشنبه) ساعت ۱۶:۳۵ برگزار خواهد شد. تیم فوتبال استقلال تهران که میزبان این دیدار است با ۱۸ امتیاز در صدر و تیم فوتبال پرسپولیس با ۱۱ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

سرخط اخبار ورزش