پنج ورزشکار زنجانی به اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال باویلچر دعوت شدند

زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش جانبازان و معلوان استان زنجان گفت: پنج ورزشکار شایسته و مطرح این استان به مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان بزرگسال ایران دعوت شدند.

مهدی مرادی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی از ۲۳ دی ماه جاری تا ۲۲ بهمن ماه امسال (به مدت ۱۰ روز) با حضور قریب ۲۵ ملی پوشش منتخب از استان های مختلف کشور در تهران برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: این اردوها طی چند مرحله و با رعایت پروتکل های بهداشتی برپا و با هدف انتخاب برترین ها و آماده سازی تیم ملی جهت حضور توانمند در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو ژاپن برگزار می شود.  

مرادی افزود: مرتضی ابراهیمی، محسن بیگدلی، احمد یوسفی، بهمن سیفی و محمدرضا رزاقی،  بسکتبالیست های منتخب و برتر زنجانی اعزامی به مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی بسکتبال باویلچر مردن بزرگسالا ایران هستند.  

رییس هیات ورزش جانبازان و معلولان استان زنجان با بیان اینکه کمال عشق از مربیان مجرب و کارآزموده زنجانی، ورزشکاران اعزامی این استان را هدایت و همراهی خواهد کرد، به سطح فنی و آمادگی این پنج ورزشکار دعوت شده به اردوی تیم ملی اشاره کرد وگفت: ابراهیمی و بیگدلی به ترتیب در رقابت های لیگ ترکیه و قبرس، بازی می کنند و یوسفی و سیفی نیز تجربه حضور در مسابقات برون مرزی را دارند و رزاقی نیز به عنوان جوانترین ورزشکار زنجانی دعوت شده به این اردو است که چند دوره در اردوی تیم ملی شرکت کرده است.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها