۷۱میلیارد ریال برای طرح‌های شهرداری شیروان تامین اعتبار شد

بجنورد-ایرنا- فرماندار شیروان گفت: ۷۱میلیارد ریال برای طرح‌های شهرداری این شهر ۵۷ هزار نفری تامین اعتبار شدکه با اجرای آن مبلمان شهری مطلوب‌تر خواهد شد.

امین رضا مرآتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از محل سفر استاندار خراسان شمالی به این شهرستان، ۶ پروژه در حوزه شهرداری به ارزش ۷۱ میلیارد ریال تامین اعتبار شده است که شهرداری هم اعتباراتی از بودجه داخلی خود به این پروژه ها اختصاص خواهد داد.

وی گفت: ساخت پل، اتمام و تکمیل بهسازی بستر و حاشیه رودخانه چایلق، بهسازی بازار سنتی کوچه خانلق و بهسازی معابر و بلوار امام رضا و بلوار امام خمینی از جمله پروژه های مهم خواهد بود که شهرداری با استفاده از بودجه داخلی واعتبارات اختصاص یافته احداث خواهد کرد.

مرآتی افزود: عملیات اجرایی ۹ پروژه عمرانی در شهرستان شیروان با هزینه کرد ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هفته گذشته کلنگ زنی و آغاز شد که شامل ۶ پروژه شهری و سه پروژه روستایی است و امید می رود ۶ پروژه شهری طی یکسال آینده به بهره برداری برسد.

نماینده عالی دولت در شیروان گفت: هفته گذشته در سفر معاون عمرانی استانداری به این شهرستان، پروژه های مدرسه یک کلاسه عشایری دوین، مدرسه ۶ کلاسه در شهر شیروان و آموزشگاه دو کلاسه روستای چلو (تامین اعتبار شده توسط خانواده مرحوم حاج احمد سعیدی) جمعا به ارزش ۴۵ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

در سفر استاندار خراسان شمالی به این شهرستان ۱۹۰ میلیارد ریال برای طرح های این شهرستان ابلاغ شد.

شیروان به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها