۲۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۵
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 84179797
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون شهردار: فضای سبز کرمان احیا می‌شود

کرمان - ایرنا - معاون خدمات‌ شهری شهردار کرمان گفت: فضای سبز شهری با برنامه‌ریزی مدون و نگاه بلندمدت، حفاظت و احیا می‌شود.

به گزارش ایرنا، رامین امیرمداح روز یکشنبه در جریان بازدید از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری، نگهداری و حفاظت از فضای سبز را یکی از وظایف مهم و اولویت شهرداری‌ها اعلام کرد.

وی اظهار داشت: رسیدگی به درختان و گیاهان در سطح شهر و بالا بردن سرانه فضای سبز شهری، موجب افزایش روحیه و نشاط در شهروندان می‌شود؛ بنابراین، لازم است سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری، برنامه‌ریزی بلندمدتی برای کاشت درختان و گونه‌های گیاهی داشته باشد.

معاون خدمات‌ شهری شهردار کرمان با اشاره به ضرورت افزایش تعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری با شهرداری‌های مناطق پنج‌گانه، افزود: همکاری و تبادل نظر و تجربیات، دستاوردهای بهتری را برای شهر و شهروندان به ارمغان می‌آورد.

وی تصریح کرد: معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خاطرنشان کرد: مدیران سازمان‌ها و واحدهای مختلف باید از اختیارات خود در راستای اجرای مسئولیت‌ها نهایت بهره را ببرند و کارها را معطل نگذارند.

امیرمداح بیان داشت: با توجه به فرصت باقی‌مانده تا پایان سال، گل‌ها و گیاهان فصلی هرچه سریع‌تر جهت کاشت آماده شوند و واحد طراحی سازمان به‌صورت ویژه محل و نوع کاشت آن‌ها را طراحی کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها