رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان درگذشت یکی از مدافعان سلامت را تسلیت گفت

سمنان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان آسمانی‌شدن سید مهدی صفابین، از کارکنان شاغل در واحد حفاظت فیزیکی این دانشگاه، را تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان شامگاه شنبه پیام تسلیتی به این مناسبت اعلام کرد. 

در متن پیام نوید دانایی آمده است: مشیت الهی بر این تعلق گرفته کـه بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست.

در ادامه این پیام آمده است: با نهایت تأسف و تأثر عروج ناگهانی و آسمانی مرحوم صفابین از همکاران گرامی واحد حفاظت فیزیکی دانشگاه که در ایام شیوع و بروز بیماری کرونا همگام و همراه با مدافعان سلامت با این ویروس مبارزه نمود، ما را در غمی بزرگ نشاند.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان در این پیام نوشت: اینجانب ضمن ابراز صمیمانه‌ترین همدردی‌ها، این ضایعه غم انگیز را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به ویژه ریاست و کارکنان دانشکده پیراپزشکی و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها