اکسون، مرحله نهایی لیگ برتر والیبال زنان را با پیروزی آغاز کرد

تهران- ایرنا- مرحله نهایی لیگ برتر بانوان در گروه دوم شنبه با پیروزی تیم اکسون برابر ستارگان فارس آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مرحله نهایی لیگ برتر والیبال زنان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، از امروز(شنبه) با رقابت گروه دوم متشکل از تیم‌های اکسون، سروقامتان بابل، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس برای کسب مقام‌های پنجم تا هشتم آغاز شد.

در اولین بازی این گروه، تیم اکسون در سالن والیبال کمپ چمران میزبان ستارگان فارس بود. ۲ تیم در شرایطی به مصاف هم رفتند که پیش‌تر اکسون به عنوان تیم سوم گروه الف موفق شده بود مرحله مقدماتی را با ۲ برد و ۷ امتیاز پشت سر بگذارد. ستارگان فارس اما به عنوان تیم چهارم گروه ب، موفق به کسب برد و امتیازی نشده بود و همین امر هم عاملی شد تا شاگردان مرضیه هلاکویی شروع توفانی در مرحله نهایی داشته باشند و ست اول این بازی را با نتیجه (۲۴ بر ۲۶) به سود خود تمام کنند.

در ادامه شاگردان اورانوس احمدی در تیم اکسون به بازی برگشتند و در دو ست دوم و سوم با امتیاز مشابه (۲۵ بر ۱۶) پیروز شدند تا سرنوشت این دیدار به ست چهارم کشیده شود؛ جایی که تیم اکسون با نتیجه (۲۵ بر ۱۵) نتیجه را به سود خود ثبت کرد تا در نهایت ۳ بر یک برنده این بازی باشد.

در دومین دیدار این گروه، تیم خجسته اسلامشهر در سالن والیبال کمپ چمران میزبان سروقامتان بابل بود. ۲ تیم در حالی مقابل هم صف آرایی کردند که تیم سروقامتان بابل در مرحله مقدماتی، طعم پیروزی را نچشیده بود.

شاگردان نادره رمضانی در تیم سروقامتان بابل در مرحله نهایی لیگ برتر والیبال زنان شروع خوبی داشتند و سه بر یک حریف خود را شکست دادند.

خجسته اسلامشهر در دوم این مسابقه ۲۵ بر ۱۶ به پیروزی رسید اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۶ بر ۲۴ مغلوب نماینده بابل شد.

روز دوشنبه دومین روز مسابقات این گروه با دو دیدار پیگیری خواهد شد. در مسابقه نخست اکسون و سروقامتان بابل که در حال حاضر با یک برد و سه امتیاز در رتبه‌های اول و دوم جدول قرار دارند، به مصاف یکدیگر می روند. همچنین تیم‌های ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر در دومین دیدار با هم روبرو می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار ورزش