فتاحی: مجمع به آجرلو اعتماد کند؛ به دنبال میزبانی جام ملت‌ها هستیم

تهران- ایرنا- کاندیدای پست نایب رییسی فدراسیون فوتبال گفت: ۱۰۰درصد انتخابات محل لابی‌گری و رایزنی و معرفی نفرات و بحث برنامه است و امیدوارم مجمع به تیم مصطفی آجورلو اعتماد کند.

به گزارش ایرنا، سعید فتاحی که به عنوان نایب رییس دوم مصطفی آجرلو برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال معرفی شده است در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: قول می‌دهم اگر انتخاب شوم در دور بعد برای خبرنگاران یک سکوی خوب و یک تابلوی تبلیغاتی که بتوان از آن درآمد زایی کرد، نصب کنم و جایی هم تعبیه می‌کنم که بتوان از خبرنگاران پذیرایی کرد تا در این سرما، نلرزند.

رییس سابق کمیته مسابقات سازمان لیگ در ادامه خاطرنشان کرد: ۱۰۰درصد انتخابات محل لابی‌گری و رایزنی و معرفی نفرات و بحث برنامه است و امیدوارم مجمع به تیم مصطفی آجورلو اعتماد کند.

وی درباره اوضاع نه چندان خوب فدراسیون فوتبال بیان داشت: همه باید کمک کنیم. الان کار دست مجمع است و مجمع با توجه به مشکلات باید رای داده و انتخاب درست انجام دهد. امیدوارم این دوره خیلی فعال‌تر به انتخابات بیایند و انتخاب درست انجام دهند و در ادامه کمک کنند، نه اینکه فقط یک انتخابی کنند و چهار سال دیگر برگردند. پیگیری کنند و باشگاه‌ها، هیات‌های فوتبال و تمام اعضا خواسته‌های خود را بخواهند.

فتاحی درباره  میزبانی ایران در جام ملت‌های آسیای سال ۲۰۲۷ گفت:‌ شک نکنید و مطمئن باشید کار سختی برای ایرانی‌ها است. ایرانی‌ها کار سخت را راحت‌تر از کارهای آسان انجام می‌دهند و ما هم به دنبال کسب میزبانی جام ملت‌های آسیا هستیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

سرخط اخبار ورزش