تیم گاسپرینی به شاگردان اینزاگی رحم نکرد؛ آتالانتا وارد می‌شود

تهران- ایرنا- آتالانتا با شکست بِنِونتو به رده چهارم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا صعود کرد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های بِنِوِنتو و آتالانتا از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران در چارچوب هفته هفدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میهمان موفق شد با نتیجه پرگل چهار بر یک از سد حریف خود بگذرد.

ستاره این مسابقه یوسیپ ایلیچیچ بود که موفق شد گل نخست تیمش را در دقیقه ۳۰ به ثمر برساند و در ادامه پاس گل سوم را در دقیقه ۷۱ برای دووان زاپاتا ارسال کند. گل دوم توسط رافائل تولوی در دقیقه ۶۹ به ثمر رسید و گل چهارم در دقیقه ۸۶ توسط لوئیز موریل زده شد. در سوی مقابل تنها گل تیم پیپو اینزاگی توسط مارکو سائو(۵۰) وارد دروازه پیرلوئیجی گولینی شد.

با این نتیجه آتالانتا به ششمین پیروزی در هشت بازی اخیر خود رسید و با ۳۱ امتیاز به رده چهارم صعود کرد و فاصله خود را با صدر به ۶ امتیاز کاهش داد تا بار دیگر به عنوان یک تیم مدعی شناخته شود. تیم گاسپرینی هفته‌هاست که رنگ باخت را ندیده و دوباره مانند گذشته به یک تیم بی‌رحم تبدیل شده است.آنها در پنج بازی اخیر خود دست کم ۲ گل در هر دیدار به ثمر رسانده‌اند.

تیم بنونتو هم با تحمل این شکست خانگی با ۲۱ امتیاز در رده دهم باقی ماند اما این جایگاه برای این تیم تازه صعود کرده موقتی خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار ورزش