سپاهان دوباره صدرنشین لیگ برتر والیبال ایران شد

تهران- ایرنا- تیم سپاهان پس از ۶ هفته دوباره به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال ایران رسید.

به گزارش ایرنا، هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال ایران امروز (شنبه) با ۶ بازی به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار شد. در این هفته از مسابقات تیم صدرنشین شهرداری ارومیه پس از ۱۱ پیروزی متوالی، مقابل شهداب باخت و سپاهان با استفاده از این فرصت یک بار دیگر خود را به صدر جدول رساند.

در مسابقات عصر امروز تیم‌های سپاهان و شهرداری گنبد حریفان خود را شکست دادند تا پیروز آخرین بازی‌های هفته باشند.

در خانه والیبال تهران، سپاهان به راحتی و با نتیجه سه بر صفر مقابل هورسان رامسر پیروز شد. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۲ به سود شاگردان رحمان محمدی‌راد به پایان رسید. سپاهان تنها تیمی بود که در این هفته به پیروزی سه بر صفر دست یافت.

با این نتیچه، سپاهان با ۱۴ برد و ۴۱ امتیاز و فقط با احتساب میانگین ست بهتر نسبت به شهرداری ارومیه، صدرنشین لیگ برتر شد. صدرنشینی این تیم درحالی است که سپاهان یک بازی کمتر از تیم‌های رده دوم و سوم جدول انجام داده است. هورسان نیز با ۶ برد و ۱۹ امتیاز در رده هشتم باقی ماند.

در مسابقه همزمان، شهرداری گنبد با نتیجه سه بر یک راه‌یاب ملل کردستان را شکست داد. ست‌های اول، سوم و چهارم بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷و ۲۵ بر ۲۲ به سود شاگران عظیم جزینه به پایان رسید و راه‌یاب فقط در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به برتری دست یافت.

شهرداری گنبد با ۶ برد و ۱۸ امتیاز یک پله در جدول صعود کرد و در مکان نهم قرار گرفت. راه‌یاب هم با ۲ برد و ۸ امتیاز در رتبه سیزدهم جا خوش کرده است.

نتایج مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال

هراز آمل ۳ – شهرداری ورامین ۲

آذرباتری ارومیه ۱ – شهرداری قزوین ۳

فولاد سیرجان ۳ – پیکان تهران صفر

شهرداری ارومیه ۲ – شهداب یزد ۳

شهرداری گنبد ۳ – راه‌یاب ملل کردستان ۱

سپاهان اصفهان ۳ – هورسان رامسر صفر

تیم‌های سایپا تهران و خاتم اردکان در این هفته استراحت داشتند.

جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال در پایان هفته نوزدهم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha