سپاهان دوباره صدرنشین لیگ برتر والیبال ایران شد

تهران- ایرنا- تیم سپاهان پس از ۶ هفته دوباره به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال ایران رسید.

به گزارش ایرنا، هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال ایران امروز (شنبه) با ۶ بازی به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار شد. در این هفته از مسابقات تیم صدرنشین شهرداری ارومیه پس از ۱۱ پیروزی متوالی، مقابل شهداب باخت و سپاهان با استفاده از این فرصت یک بار دیگر خود را به صدر جدول رساند.

در مسابقات عصر امروز تیم‌های سپاهان و شهرداری گنبد حریفان خود را شکست دادند تا پیروز آخرین بازی‌های هفته باشند.

در خانه والیبال تهران، سپاهان به راحتی و با نتیجه سه بر صفر مقابل هورسان رامسر پیروز شد. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۲ به سود شاگردان رحمان محمدی‌راد به پایان رسید. سپاهان تنها تیمی بود که در این هفته به پیروزی سه بر صفر دست یافت.

با این نتیچه، سپاهان با ۱۴ برد و ۴۱ امتیاز و فقط با احتساب میانگین ست بهتر نسبت به شهرداری ارومیه، صدرنشین لیگ برتر شد. صدرنشینی این تیم درحالی است که سپاهان یک بازی کمتر از تیم‌های رده دوم و سوم جدول انجام داده است. هورسان نیز با ۶ برد و ۱۹ امتیاز در رده هشتم باقی ماند.

در مسابقه همزمان، شهرداری گنبد با نتیجه سه بر یک راه‌یاب ملل کردستان را شکست داد. ست‌های اول، سوم و چهارم بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷و ۲۵ بر ۲۲ به سود شاگران عظیم جزینه به پایان رسید و راه‌یاب فقط در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به برتری دست یافت.

شهرداری گنبد با ۶ برد و ۱۸ امتیاز یک پله در جدول صعود کرد و در مکان نهم قرار گرفت. راه‌یاب هم با ۲ برد و ۸ امتیاز در رتبه سیزدهم جا خوش کرده است.

نتایج مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال

هراز آمل ۳ – شهرداری ورامین ۲

آذرباتری ارومیه ۱ – شهرداری قزوین ۳

فولاد سیرجان ۳ – پیکان تهران صفر

شهرداری ارومیه ۲ – شهداب یزد ۳

شهرداری گنبد ۳ – راه‌یاب ملل کردستان ۱

سپاهان اصفهان ۳ – هورسان رامسر صفر

تیم‌های سایپا تهران و خاتم اردکان در این هفته استراحت داشتند.

جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال در پایان هفته نوزدهم

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

سرخط اخبار ورزش