ثبت‌نام تسهیلات حمایتی کم‌بهره ویژه رسانه‌ها تمدید شد

تهران- ایرنا- مدیران روزنامه‌ها، فصلنامه‌ها، دوفصلنامه‌ها و سالنامه‌های خصوصی همچنین کانون‌های آگهی و تبلیغاتیِ متقاضی تسهیلات حمایتی کم‌بهره، تا ۲۳ دی فرصت دارند در سامانه تحفه ثبت‌نام کنند.

به گزارش شنبه شب گروه فرهنگی ایرنا از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به منظور حمایت بیشتر از اصحاب رسانه، متقاضیانِ دریافت تسهیلات حمایتی کم‌بهره، یا صاحبان امتیازی که ثبت‏‌نام آن‌ها ناقص انجام شده است می‎توانند از فردا، ۲۱ تا ۲۳ دی‌ماه با مراجعه به سامانه تحفه به نشانی الکترونیک tohfeh.farhang.gov.ir نسبت به ثبت‌‏نام و یا تکمیل مدارک خود اقدام کنند. این آخرین فرصت برای دریافت تسهیلات کم‎بهره برای گروه مذکور است و به درخواست‏‌های واصله پس از این تاریخ به هیچ‌وجه ترتیب اثر داده نخواهدشد.

متقاضیان باید با مراجعه به حساب کاربری خود و ورود به بخش «طرح‌های من» از ارسال درخواست خود به دبیرخانه مطمئن شوند؛ در صورتی که درخواست، در وضعیت «جدید» قرار داشت، حتما دکمه «ارسال به دبیرخانه» را فشرده تا درخواست برای بررسی کارشناسان ارسال شود.

مدیران روزنامه‌ها، فصلنامه‌ها، دوفصلنامه‌ها و سالنامه‌های خصوصی و همچنین کانون‌های آگهی و تبلیغاتی، می‌توانند برای اطلاع از نحوه ثبت نام و تکمیل مدارک، به راهنمای سامانه در صفحه اصلی سامانه مراجعه نمایند.

برای رفع ابهام و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چگونگی دریافت تسهیلات حمایتی، شماره تلفن ۸۴۰۹۵۱۵۷-۰۲۱ برای مدیران رسانه‌ها و شماره تلفن ۸۸۰۰۴۱۸۴-۰۲۱ برای مدیران کانون‌های آگهی و تبلیغاتی آماده پاسخ‌گویی است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha