کشتار شیعیان پاکستان نتیجه تفکر ضد دینی است

قم - ایرنا - آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید در واکنش به کشتار شیعیان پاکستان در پیامی آورده است: اینگونه حرکات نتیجه تفکر ضد دینی و جاهلیت افرادی می باشد که کشتن انسان های مظلوم را به بهانه های واهی بر خود روا می دارند.

به گزارش شنبه شب پایگاه اطلاع رسانی این مرجع تقلید در این پیام آمده است: خبر کشتار وحشیانه تعدادی از کارگران شیعه معدن در منطقه بولان ایالت بلوچستان پاکستان موجب تاثر شدید گردید.

پیام حاکی است: این گونه حرکات نتیجه تفکر ضد دینی و جاهلیت افرادی می باشد که کشتن انسانهای مظلوم را به بهانه های واهی بر خود روا میدارند و موجب داغدار شدن تعدادی خانواده بیگناه می شوند.

در پایان تصریح شده است: اینجانب ضمن همدردی و تسلیت به خانواده بازماندگان از دولت پاکستان درخواست دارم با عاملان و مشوقان اینگونه کشتارها برخورد لازم صورت گیرد تا زمینه اینگونه حرکات در این کشور از بین برود.

مهاجمان ناشناس در منطقه «مچ» پاکستان ۱۱ تن از معدنچیان را ربودند و با انتقال آنان به یک نقطه دورتر به ضرب گلوله همه آن‌ها‎ را کشتند و سپس از محل جنایت متواری شدند؛ گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله روز یکشنبه ۱۴ دی‌ماه جاری در پاکستان را، برعهده گرفت./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها