جانباز ۷۰ درصد «محمودی» به یاران شهیدش پیوست

تهران - ایرنا - جانباز ۷۰ درصد «هواس محمودی» به یاران شهیدش پیوست و مادر شهیدان شاهمرادی، دیوسالار و بختیاری نیز آسمانی شدند.

به گزارش خبرنگاز حوزه ایثار وشهادت ایرنا، ‌ جانباز گرانقدر «هواس محمودی» از شهر ایوان استان ایلام بعد از سال‌ها تحمل رنج ناشی از مجروحیت، دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

پیکر پاک و مطهر این شهید بزرگوار در صحن امامزاده حاجی حاضر(ع) شهر ایوان به خاک سپرده شد.

جانباز شهید «هواس محمودی»  سال ۱۳۸۳ در جریان پاکسازی مناطق آلوده به مین در مهران، از نواحی هر دو پا، سر و صورت، دست و سینه دچار مجروحیت شد و به افتخار جانبازی نائل آمد.

مادر شهیدان «شاهمرادی» به فرزندان شهیدش پیوست

حاجیه خانم «شوکت نادی» مادر شهیدان «نبی‌اله و حجت‌اله شاهمرادی» در روز شهادت و سالگرد فرزند شهیدش نبی‌اله از شهدای عرفه به فرزندانش پیوست.

سردار شهید «حاج نبی‌اله شاهمرادی» سال ۱۳۴۱ در شهر چادگان متولد شد و سال ۱۳۸۴ به همراه دیگر همرزمانش به شهادت رسید.  شهید والامقام «حجت‌اله شاهمرادی» سال ۱۳۴۶ در شهر چادگان متولد شد و در سال ۱۳۶۳ در هورالعظیم و در عملیات بدر به درجه شهادت نائل آمد.

مادر شهیدان «دیوسالار» از نوشهر مازندران آسمانی شد

اسوه صبر و پایداری حاجیه خانم «رقیه پور آج بیشه» مادر مقاوم و فداکار شهیدان والامقام «توفیق و محمد دیوسالار» پس از سال‌ها انتظار به دلیل بیماری دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 پیکر مطهر مادر شهیدان گرانقدر دیوسالار پس از تشییع در جوار فرزندان شهیدش در نوشهر به خاک سپرده شد.  

شهیدان گرانقدر محمد دیوسالار در سن ۲۰ سالگی و توفیق دیوسالار در سن ۱۸ سالگی در عملیات فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

مادر شهید بختیاری آسمانی شد

حاجیه خانم‌ بدری حسنی مادر شهید «عباس بختیاری»  به علت کهولت سن در شهرستان بهارستان آسمانی شد و به فرزند شهیدش پیوست.  

مراسم تشییع پیکر این مادر فداکار با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار و در گلزار شهدای بهارستان به خاک سپرده شد.  

شهید عباس بختیاری در سال ١٣٢٩ در اسماعیل آباد شهرستان بهارستان متولد و در تاریخ ١٣۶۵/١١/٢١ در منطقه عملیاتی جنوب کشور، شلمچه به درجه  رفیع شهادت نائل آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار جامعه