صدرنشین لیگ برتر والیبال شکست خورد

تهران- ایرنا- صدرنشین لیگ برتر والیبال ایران در هفته نوزدهم مقابل حریف خود شکست خورد.

به گزارش ایرنا، هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال امروز (شنبه) با ۶ مسابقه به صورت متمرکز و به میزبانی تهران درحال برگزاری است. در مسابقات ظهر امروز تیم‌های فولاد سیرجان و شهداب یزد مقابل حریفان خود پیروز شدند.

در خانه والیبال تهران، شهرداری ارومیه پس از ۱۱ پیروزی پیاپی با نتیجه سه بر ۲ مقابل شهداب یزد شکست خورد. شاگردان پیمان اکبری در ست‌های اول و دوم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰ پیروز شدند اما سه ست بعدی از آن محمد عمده‌غیاثی و یارانش بود که با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۶ بر ۱۴ به برتری برسند.

شهرداری اورمیه با وجود این باخت با ۱۴ برد و ۴۱ امتیاز هنوز صدرنشین لیگ برتر والیبال ایران است اما سپاهان این شانس را دارد که امروز با پیروزی مقابل هورسان، یک بار دیگر به رتبه نخست جدول برسد. شهداب هم با برد ارزشمندی که امروز به دست آورد، با ۱۲ برد و ۳۴ امتیاز، یک پله در جدول صعود کرد و در رده پنجم قرار گرفت.

در مسابقه همزمان، پیکان که در هفته‌های اخیر روی نوار پیروزی قرار گرفته بود، به سادگی و با نتیجه سه بر صفر مقابل تیم مدعی فولاد سیرجان شکست خورد. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۱ به سود شاگردان رضا تندروان به پایان رسید.

فولاد سیرجان با این نتیجه و کسب ۱۳ برد و ۳۹ امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت. پیکان هم با ۶ برد و ۱۷ امتیاز نهم است.

برنامه و نتایج مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال

هراز آمل ۳ – شهرداری ورامین ۲

آذرباتری ارومیه ۱ – شهرداری قزوین ۳

فولاد سیرجان ۳ – پیکان تهران صفر

شهرداری ارومیه ۲ – شهداب یزد ۳

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، شهرداری گنبد – راه‌یاب ملل کردستان

ساعت ۱۷، خانه والیبال، سپاهان اصفهان – هورسان رامسر

تیم‌های سایپا تهران و خاتم اردکان در این هفته استراحت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha