۴ کارگر در حادثه پروژه تقاطع غیرهمسطح شهر همدان مصدوم شدند

همدان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: بروز مشکل برای کابل نگهداره عرشه پل شهید همدانی (میدان سپاه) شهر همدان در حین انجام کار، منجر به مصدومیت ۴ نفر از کارگران شاغل در این پروژه شد.

«علیمردان طالبی» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه حوالی ظهر امروز روی داد که در رفتن کابل نگهدارنده پل تقاطع غیر همسطح سردار شهید همدانی در زمان کشش منجر به بروز این حادثه شده است.

«عباس صوفی» شهردار همدان نیز در خصوص بروز این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت:  تقاطع غیرهمسطح شهید همدانی به عنوان یکی از پروژه های بزرگ عمران شهری همدان درحال احداث است که بروز مشکل در زمان کشش کابل نگهداره پل منجر به این حادثه و مجروحیت ۴ نفر از افراد مشغول به کار در پروژه شده است. 

وی اظهار داشت: کابل نگهداره پل در جریان اجرای کار و هنگام کشش دچار «در رفتگی» شده که همین امر منجر به بروز حادثه و مجروحیت این ۴ کارگر شده است. 

به گفته وی، پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید همدانی از جمله پروژه های مهم و بزرگ عمران شهری همدان است که تکمیل و بهره برداری کامل از آن نقش مهمی در تسهیل و روان سازی بار ترافیکی مبادی ورودی شهر و همچنین کاهش سوانح رانندگی دارد.

وی تصریح کرد: پس از وقوع این حادثه، نیروهای امدادی شهرداری و عوامل آتش نشانی و اورژانس در محل حاضر و اقدامات لازم برای ایمن سازی محل و همچنین درمان و انتقال مصدومان به مراکز درمانی را با فوریت انجام دادند.

پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید همدانی در سه سطح با یک عرشه پل اصلی با عرض ۱۱ متر و طول ۹۷ متر و همچنین پل طبقه دوم طراحی و درحال احداث است.

عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح سردار همدانی آبان سال ۹۴ با اعتبار ۴۳۰ میلیارد ریال آغاز شد، این تقاطع غیرهمسطح در قالب سه سطح و دو دوربرگردان احداث می شود.

تقاطع غیرهمسطح شهید همدانی در مسیر ارتباطی شهر همدان به غرب کشور واقع شده و نقش موثری در کاهش بار ترافیکی شهر در این محور اصلی و ارتباطی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها