رضاییان: امیدوارم بهترین تصمیم برای فدراسیون فوتبال گرفته شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی، گفت: اعضای مجمع فدراسیون فوتبال همگی باتجربه و کارشناس هستند و امیدوارم روز دهم اسفند بهترین تصمیم از سوی آنان گرفته شود.

 به گزارش ایرنا؛ «بهرام رضاییان» پس از ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال برای عضویت در هیات‌ رئیسه، اظهار داشت:  مجمع اعضای زیادی دارد و آنها کارشناس و باتجربه هستند. اعضا تصمیم خوبی می‌گیرند و امیدوارم هر چه خیر است، پیش بیاید. مجمع نیاز به لابی من و امثال من ندارد. آنها روز دهم اسفند، بهترین تصمیم را می‌گیرند و امیدوارم به فوتبال کشور کمک کنند. پس از تغییر اساسنامه، فضایی ایجاد شده و از همه قشرها آمده‌اند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود نامزدها به اعضای مجمع پیشنهادهایی می‌دهند، اظهار داشت: کسی چنین حرفی به من نزده و بعید می‌دانم چنین اتفاقی رخ دهد. نه اعضای مجمع دارای چنین شخصیتی هستند و نه نامزدها چنین پیشنهادهایی می‌دهند.

رضاییان درباره احتمال وجود شرط‌بندی در لیگ دسته اول فوتبال گفت: فوتبال پاکی‌هایی دارد و البته شرط‌بندی هم در آن وجود دارد. امیدوارم کمیته اخلاق به موضوع ورود کند. من چنین چیزی ندیدم و تیم من مشکلی از این بابت نداشته، اما خوب و بد همه جا وجود دارد.

زمان ثبت نام برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال، ساعت ۱۶ امروز (شنبه) به اتمام رسید. مجمع این فدراسیون قرار است روز ۱۰ اسفندماه برگزار شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha