فرماندار : وضعیت کرونایی جویبار در مرز قرمز شدن قرار دارد

ساری - ایرنا - فرماندار جویبار خواستار رعایت جدی‌تر پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با کرونا شد و گفت : وضعیت کرونایی شهرستان جویبار در مرز قرمز شدن قرار دارد.

سید علی اسد شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با توجه به این که آمار مبتلایان به کرونا در کل کشور کاهشی است ، اما در استان مازندران و شهرستان جویبار ما همچنان شاهد روند افزایشی هستیم.

وی با اعلام اینکه برگزاری مراسم و دورهمی های خانوادگی عامل اصلی روند افزایشی بیماری در این شهرستان است ، گفت : هم اکنون ۲۵ بیمار کرونایی در بیمارستان عزیزی این شهرستان بستری هستند.

فرماندار جویبار با بیان اینکه روزانه بین ۴ تا ۶ بیمار کرونایی در بیمارستان عزیزی جویبار بستری می شوند، افزود: از مردم تقاضا داریم تا دورهمی های خانوادگی را کاهش دهند و در هیچ مراسمی شرکت نکنند.

اسد بیان کرد : تاثیرگذاری اجرای محدودیت ها و اقدامات بازدارنده نیازمند فرهنگ سازی و همیاری مردم است و از مردم و اصناف تقاضا داریم تا ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان دستورالعمل های ستاد کرونا را جدی بگیرند تا بتوانیم از این بحران گذر کنیم.

وی گفت : متاسفانه آمار روزانه بیماری کرونا خوشایند نیست بنا بر این امیدواریم با همراهی همگانی بتوانیم این آمار را کاهش دهیم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha