۲۰ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۱۶
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84179458
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز دوباره طرح امنیت شبانه در پایتخت

تهران-ایرنا- رییس پلیس تهران بزرگ با اشاره به آغاز طرح امنیت شبانه تهران گفت: امنیت این شهر و شهروندان آن باید شبانه روزی تامین شود و بطور شبانه روزی گشت های انتظامی، ترافیکی و سایر گشت های نامحسوس فعال و همچنین نقطه به نقطه شهر توسط مرکز رصد کنترل شود.

به گزارش ایرنا از پلیس تهران، سردار حسین رحیمی روز شنبه در جلسه شورای فرماندهان بیان داشت: نباید اجازه داد که تعدادی مجرم با اقدامات مجرمانه خود امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کنند از این رو لازم است که با اقتدار، دقت و حساسیت لازم همه تلاش خود را در تامین امنیت شهروندان بکار گیرید.

رییس پلیس پایتخت افزود: در طرح امنیت شبانه پایتخت پلیس های پیشگیری، راهور در نقاط مختلف شهر مستقر خواهند شد و به گشت زنی هدفمند خواهند پرداخت.

وی گفت، طرح صائقه در راستای برخورد با کیف قاپ ها، موبایل قاپ ها و اراذل و اوباش است که باید با کار اطلاعاتی دقیق انجام شود و اجازه جولان دادن به سارقان داده نشود.

سردار رحیمی با اشاره به تلاش برخی افراد مغرض و معاند برای تشویش اذهان عمومی با انتشار یک سری کلیپ های سرقت و درگیری اراذل واوباش، بیان داشت: پلیس همه تلاش خود را بکار بسته است تا ضمن برخورد با ناهنجاری های اجتماعی امنیت مطلوبی را فراهم سازد از این رو بطور حتم با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازند و با توجه به وجود امنیت مطلوب در پایتخت، تصویری عکس از این موضوع را به مردم نشان دهند برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت با قدردانی از اجرای طرح موتور یار پلیس راهور پایتخت و لزوم توجه ویژه به فرهنگ سازی در این رابطه، عنوان داشت: با توجه به وضعیت نا بهنجار و بد جوی پایتخت باید با خودرو های دودزا و فاقد معاینه فنی برخورد شود چرا که با این شرایط روز به روز شاهد وخیم تر شدن اوضاع جوی شهر تهران خواهیم بود.

سردار رحیمی با قدردانی از همراهی مردم و مجاهدت های کادر پزشکی در کاهش کشته های ناشی از بیماری کرونا، عنوان داشت: در این زمینه لازم است که همچنان همه مردم به دقت طرح فاصله گذاری اجتماعی و دیگر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها