پیروزی دشوار هراز و شهرداری قزوین در آغاز هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- تیم‌های هراز آمل و شهرداری قزوین در آغاز هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال ایران به سختی از سد حریفان خود گذشتند.

به گزارش ایرنا، هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال ایران از صبح امروز (شنبه) به صورت متمرکز و به میزبانی تهران آغاز شد.

در سالن فدراسیون، هراز آمل با نتیجه سه بر ۲ مقابل شهرداری ورامین پیروز شد. شاگردان بهروز عطایی در ست‌های دوم، سوم و پنجم با امتیازات ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۶ و ۱۵ بر ۱۲ حریف خود را شکست دادند. شهرداری ورامین هم در ست‌های اول و چهارم با امتیازات ۲۷ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۲ پیروز شد.

با این نتیجه، هراز با ۱۴ برد و ۳۹ امتیاز، پیش از برگزاری مسابقه امروز سپاهان مقابل هورسان، به صورت موقت در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال قرار گرفت. شهرداری ورامین هم همچنان با ۷ برد و ۲۲ امتیاز در رده هفتم باقی مانده است.

در مسابقه همزمان، شهرداری قزوین با نتیجه سه بر یک مقابل تیم قعرنشین آذرباتری ارومیه پیروز شد. در این بازی که در خانه والیبال تهران برگزار شد، در ست نخست آذرباتری ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد اما از ست دوم شاگردان مسعود آرمات شرایط را به سود خود تغییر دادند و به ترتیب با امتیازات ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ به برتری رسیدند.

شهرداری قزوین با این نتیجه و کسب ۵ برد و ۱۴ امتیاز یک پله در جدول بالا رفت و در مکان دوازدهم قرار گرفت. آذرباتری هم با یک برد و ۴ امتیاز همچنان چهاردهم است.

برنامه و نتایج مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال

هراز آمل ۳ – شهرداری ورامین ۲

آذرباتری ارومیه ۱ – شهرداری قزوین ۳

ساعت ۱۴، سالن فدراسیون، فولاد سیرجان – پیکان تهران

ساعت ۱۴، خانه والیبال، شهرداری ارومیه – شهداب یزد

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، شهرداری گنبد – راه‌یاب ملل کردستان

ساعت ۱۷، خانه والیبال، سپاهان اصفهان – هورسان رامسر

تیم‌های سایپا تهران و خاتم اردکان در این هفته استراحت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار ورزش