افشاریان: مجمع فدراسیون فوتبال، باهوش‌تر از آن است که فکر می‌کنیم

تهران- ایرنا- رییس هیات فوتبال کهکیلویه و بویر احمد گفت: شاید ۱۰ نفر از داوران در انتخابات ثبت نام کرده باشند و هیچ شائبه‌ای وجود ندارد؛ چراکه هر فردی تلاش خودش را می‌کند. مجمع باهوش‌تر از چیزی است که فکر می‌کنیم و انتخابشان را انجام می‌دهند.

به گزارش ایرنا، خداداد افشاریان درباره حضورش در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: رییس هیات فوتبال کهکیلویه و بویر احمد هستم و حالا برای ثبت نام در بخش کارشناسی به فدراسیون فوتبال آمدم. انشالله هر چه خدا خواست پیش بیاید و آن چیزی که برای فوتبال ایران شایسته است رقم بخورد.

وی در ادامه افزود: سه نفر از اعضای کارشناسی در مجموعه هیات رییسه جای دارند. این افراد که اهل فن هستند و می دانند که در فوتبال چه خبر است؛ نظر می‌دهند و برنامه‌های خود را می‌دهند تا کمک حال هیات رییسه باشند.

پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان درباره حضور پرتعداد داوران در در انتخابات خاطرنشان کرد: شاید ۱۰ نفر از داوران ثبت نام کرده باشند. هیچ شائبه‌ای وجود ندارد. هر کس تلاش خودش را می‌کند. مجمع باهوش تر از چیزی است که فکر می کنیم و انتخابشان را انجام می‌دهند. کمیته داوران در فدراسیون بعدی رنگ و لعاب جدیدتری به خود خواهد گرفت. انشالله جامعه داوری در مجموعه بعدی ضرر نکند.

وی درباره حضور علی کریمی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: علی کریمی وقتی که فوتبال بازی می‌کرد و دریبل می‌زد در ایران و خارج از کشور ما لذت می‌بردیم و نفس عمیق می کشیدیم. انشالله موفق باشد و حتما فکر کرده که چه کاری برای فوتبال انجام دهد تا برای فوتبالمان موفق عمل کند.

افشاریان درباره مشکلات مالی زیادی که فدراسیون فوتبال خواهد داشت اذعان داشت: جیب خالی مشکل ندارد. انشالله بعد از انتخابات آبرو را جمع کنیم و پول هم به‌دست می‌آید.

وی درباره مشکلات داوری در لیگ بیستم گفت: داوران در این فصل تمرین کم داشتند و وارد مسابقات باشند و موافقم که اشتباه داشته‌اند. حس می‌کنم در این هفته‌ها خودشان را پیدا می‌کنند و ما و شما هم باید به این مجموعه کمک کنیم.

افشاریان در پایان درباره داور شهرآورد ۹۴ گفت: نمی دانم داور دربی چه کسی است و کمیته داوران باید تصمیم بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار ورزش